Chlapec bleskurychle seskočil z kola a vrhl se za cizí kočkou. Video detailně zachycuje důvod jeho chování

Fotografie: Pexels

Je opravdu zvláštní, že se chlapec vydal za kočkou, která se většině lidí nelíbila. Všechna zvířata ale potřebují pozornost lidí, obzvlášť kočky.

Bezpečnostní kamera zachytila dojemný okamžik, kdy chlapec seskočil z kola a šel za cizí kočkou, které se většina lidí jen vyhýbala. Kočka jménem Esa je velmi zvláštní a jiná než ostatní, a proto jí většina lidí neměla ráda. Někteří lidé nejsou zvyklí na to, že je něco odlišné a jiné, drží se zajetých standardů a když je něco mimo ně, připadá jim to zvláštní, nebo se toho dokonce bojí a vyhýbají se tomu.

Kočka jménem Esa

Tato kočka je velmi výjimečná. Je velmi milá a přítulná a ihned byste poznaly, že se jedná o Esu, protože má jen jedno oko. O to druhé přišla kvůli infekci, která se jí dostala do oka a veterinář jí ho musel odstranit, aby se infekce nešířila do celého těla. Esa to přežila, ale jen s jedním okem. To jí ovšem nebrání žít plnohodnotný kočičí život.

Fotografie: Pexels

Většinou se jí lidé, zejména děti, vyhýbají, protože vypadá strašidelně. Když se Esa rozhodne za někým vydat, lidé často váhají, zda si jí mají všímat, nebo ji raději ignorovat. Ač je to jen kočka, i ta má své city a je jí líto, že si jí nikdo nevšímá a nikdo ji nepohladí. I zvířata potřebují určitou pozornost a trochu té něhy a lásky. To, že Esa nemá oko, neznamená, že to není obyčejný živý tvor, který potřebuje něčí pozornost.

Esa našla kamaráda

Kolem domu projížděl chlapec na kole a Esa se po příjezdové cestě vydala směrem k němu. Vše zachytila bezpečnostní kamera. Chlapec neváhal, seskočil z kola a šel za Esou. Pohladil ji a drbal ji a ta byla velmi šťastná, že upoutala pozornost a že to nebyl jen další člověk, který ji ignoruje a přehlíží. Zdá se, že Esa konečně našla kamaráda, který si s ní bude hrát a bude ji hladit. Naštěstí to nemá ani moc daleko, podle majitelky kočky bydlí chlapec v sousedním domě, a tak si s ní může hrát, kdykoliv bude chtít.

Fotografie: Pexels

Majitelka kočky Esy

Když majitelka uviděla, jak si chlapec s Esou hraje, byla šťastná a dojatá. Prostě jen přišel, sedl si na zem a chtěl si s ní hrát a hladit ji. Sám od sebe, a to je velice krásné, protože většina lidí se jí bojí. Doufá, že bude za Esou chodit častěji, aby byla tak spokojená, jako v ten okamžik. Je opravdu velice zvláštní pozorovat, jak málo stačí zvířeti ke štěstí a ke spokojenosti, trocha lidské pozornosti a zvíře je jak vyměněné.

Fotografie: Pexels

Chlapec zřejmě nemohl mít svého domácího mazlíčka, a tak se vydal za kočkou od sousedů. To ale netušil, že udělá opravdu dobrý skutek a potěší tak kočku i její majitelku. Na videu je vidět, že mu nevadí, že Esa nemá oko a že je jiná, bere ji jako obyčejnou kočku, se kterou si může hrát a ona s ním. Oba jsou velice spokojení.

Zdroj: YouTube / Stephen Messenger

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]