S nejsmutnějším okamžikem se holčička těžko vyrovnávala. S kočičkou se však nakonec rozloučila písní

Fotografie: Depositphotos

Domácí mazlíček je často nejen součástí rodiny, ale také věrným společníkem a zdrojem radosti. Bez ohledu na to, o jaký druh se jedná, domácí zvíře přináší do našich životů mnoho pozitivních vlivů.

To, co mnohdy zůstává nepochopeno, je pouto, které si takové zvíře dokáže vytvořit se svým majitelem. Mohou spolu být nejen citově, ale nakonec i duševně navázáni a ve chvíli, kdy jeden z nich musí odejít, je to pro ně oba zdrcující situace. Takové pouto může vzniknout i mezi dětmi a jejich domácími mazlíčky, odchody jsou potom plné slz a emocí.

Dojemnost okamžiku zachycená na kameru

Na internetové síti YouTube se objevilo video, které právě takovou chvíli zachycuje. Zraky lidí u počítačových obrazovek se nemohou odtrhnout od zdrcující chvíle, na které je zachycena holčička se svou milovanou kočkou. Jedná se o opravdu smutnou a dojemnou chvíli, dívka se zde loučí se svou milovanou kočičkou způsobem, který je dětem blízký.

Podle webu Podaj malá Abby na videu zpívá své milované kočičce píseň na rozloučenou. Její volbou je píseň „You Are My Sunshine“, klasická americká píseň, která proslula nejen v zahraničí. Píseň je dojemným vyjádřením lásky, oddanosti a věrnosti. Text tohoto songu popisuje, jak osoba zpívající píseň vnímá svého milovaného jako sluneční svit, který zlepšuje náladu a přináší štěstí do života.

Nejlepší kamarádi pejsek a miminko se pustí do hrátek, které rodiče ještě nikdy neviděli

Byla pro ni věrným společníkem

A to je přesně pouto, které mladá Abby se svou kočkou měla. Bohužel, kočička, která dosáhla věku 14 let, se v poslední době potýkala s dlouhodobou nemocí. Kromě toho, že její tělo již bylo zmožené stářím, velmi se na ní podepsala i nemoc. Všem doma včetně malé holčičky bylo jasné, že tato situace musela dříve či později nastat.

Loučení s domácím mazlíčkem není nikdy jednoduché, holčička se ale přesto s touto nepříjemnou situací, která mnohdy dělá velký problém i dospělým, dokázala vypořádat. Byla zde pro svoji kočičku až do posední chvíle, a to je rozhodně něco, co se cení. Nejedná se o jediný příběh dojemného pouta mezi člověkem a zvířetem, o podobném případu, jen v podání zvířete, jsme také psali na SvětěKreativity.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]