Jednoduchý a rychlý recept na tyto kuřecí filety s rajčaty

Dopřáváte si rádi kuřecí maso na nespočet způsobů, ale už vám dochází nápady? Zkuste připravit něco, co si spolu se svou rodinou doslova zamilujete. Nabízíme vám naprosto originální a báječný recept, který všechny oslní. Díky rychlé a jednoduché přípravě vám zároveň zůstane mnoho volného času, který byste jinak strávili v kuchyni u plotny. Pojďte do toho a připravte bájčnou večeři.

Recept pro vaše vnoučata

Kuřecí maso patří k nejoblíbenějším pokrmům mnoha lidí. Lidé si ho dopřávají každý den po celém světě. Lze ho upravit na stovky způsobů, ale ve finále má stejně každý svůj oblíbený recept. Pokud ovšem vyzkoušíte tento recept, vše se změní. Stane se součástí vaší domácnosti na dlouhá léta, a možná ještě i vaše vnoučata se s ním budou chlubit. Je jednoduchý, rychlý, ale především velmi chutný.

Snadná příprava

Snadno si tak připravíte skvělý pokrm, který bude všem chutnat. Rozhodně nestrávíte v kuchyni dlouhé hodiny, a ani nebudete muset dlouze nakupovat. Bohatě vám budou stačit následující suroviny a ingredience: 4 kousky kuřecích prsou, 2 cibule, 7 rajčat, tatarská omáčka, nastrouhaný sýr, koření na gril, pepř a sůl.

Postupujte následovně

Máte-li vše připraveno, postupujte následujícím způsobem. Nařežte si kuřecí maso na plátky a dejte pozor, aby byly všechny stejně tlusté. Filety hezky naklepejte, aby se důkladně propekly. Připravte si zapékací mísu, nebo pekáč a vymažte ho máslem nebo margarínem.  Maso důkladně osolte a opepřete.

Na plátky masa naneste rovnoměrně tatarskou omáčku a posypte je jemně nasekanou cibulkou. Rajčata nakrájejte na plátky a na každý kuřecí filet jich pár přidejte. Následně je posypte nastrouhaným sýrem. Vložte do rozehřáté trouby na 190 °C a pečte 25 až 30 minut. Doporučujeme jako přílohu hranolky nebo pečené brambory. Přejeme dobrou chuť.