Kadeřnice rozhrnula vlasy chlapečka a zhrozila se nechutností. Nic podobného ještě neviděla

Fotografie: Freepik

Uživatelé internetu se chytají za hlavu. Něco takového jste v životě neviděli! Video je určeno pouze pro lidi se silnými nervy.

21letá kadeřnice Rachel Maroun z Austrálie se zabývá vlasy, ale má poměrně úzkou specializaci. Pomáhá lidem, kteří se nedokážou vypořádat s vešmi. Rachel už toho viděla hodně, ale to, co spatřila na hlavě jedné klientky, ji šokovalo natolik, že se rozhodla natočit video a sdílet ho na TikToku.

Ani ve 21. století se vši lidem nevyhýbají

Nejčastějšími obětmi vší jsou děti a dospívající, kteří se nakazí hlavně ve školských zařízeních, ale stává se, že dítě pak přenese nezvané hosty i na zbytek rodiny. Proto jsou lidé jako Rachel Maroun, již mají odborné znalosti a podporují klienty v tomto nerovném boji, stále oblíbenější. Jejich znalosti a dovednosti se někdy mohou hodit, zejména v obtížných případech. Tak tomu bylo i tentokrát. Pro rodinu třináctileté dívenky, která neúspěšně bojoval s vešmi, se Rachel ukázala jako poslední možnost.

Když rozhrnula vlasy, byla ohromena

Rachel uvedla, že mladá slečna měla ve vlasech více vší než samotných vlasů. S vešmi bojovala po dobu delší než jeden rok. Rodina byla bezradná a dlouho se styděla požádat o pomoc odborníky. Naštěstí se jim podařilo prolomit stud a dívka se posadila do křesla kadeřnice Rachel. Přestože žena už toho při své práci viděla hodně, nemohla se vzpamatovat z šoku, který jí způsobilo to, co spatřila.

Stačilo jemně rozcuchat teenagerčiny vlasy, aby se na nich objevily vši a hnidy. Ale to nebylo to nejhorší – parazitů bylo tolik, že se jí nevešli ani do vlasů a bezstarostně se jí potulovali po obličeji a pili jí odtud krev. Také zátylek a mikina jich byly plné. Kadeřnice se bez dlouhého přemýšlení rozhodla natočit video, které později sdílela na TikToku. V detailním záběru je vidět, jak se celá chlapcova hlava pohybuje, jako by ji paraziti ovládli.

Fotografie: Freepik

Mnoho hodin tvrdé práce vyvrcholilo šťastným koncem

Odbornice chtěla dívce nejprve oholit hlavu na pleš, ale bylo jí líto jejích dlouhých hnědých vlasů. Rachel se bez dlouhého přemýšlení rozhodla, že se je pokusí zachránit, a pokračovala. Celá „operace“ byla nesmírně komplikovaná a Rachel nebyla schopná vyřešit problém během jedné návštěvy. Třináctiletá dívka musela na návštěvu třikrát a trvalo to celkem osm hodin. Výsledek však stál za to.

„To, že jsem mohla vidět její kůži na hlavě, byl přelomový okamžik, ale nejvíc mě potěšilo, že vidím její dlouhé a čisté vlasy,“ poznamenala Rachel. Po ošetření se teenagerka nepřestávala usmívat a dotýkat se svých vlasů. Uvedla, že se jí nesmírně ulevilo.

@trashywashyy This audio is so necessary #licetok #headlice ♬ Follow dxstwrld for a cookie – Tik Toker

Zdroj: Webniusy