Zašla ke kadeřníkovi, aby jí ostříhal ofinu. Při pohledu do zrcadla se rozplakala

Fotografie: J. / Creative Commons / Public Domain

Tato žena měla oblíbený kadeřnický salon, ale jednoho dne ji kadeřnice nepochopila a místo hezké ofiny jí udělala na hlavě něco strašného.

Každá žena o sebe ráda pečuje nebo nechá někoho jiného, aby se o ni staral. Díky tomu, že je v dnešní době dostupných hodně metod, mohou si ženy nechat udělat hezké vlasy, nehty, obočí, řasy a mnoho dalších věcí. Tato žena si vybrala ofinu podle posledních módních trendů a zašla si do kadeřnictví s tím, že by chtěla to samé. Jakmile ale uviděla výsledek, byla zděšená.

Některé ženy do kadeřnictví nechodí

Najde se určitě mnoho žen, které se raději určité techniky naučily samy doma a nyní si mohou samy udělat nehty, ostříhat si vlasy nebo se líčí zcela samy, i když jdou na večírek nebo jinou slavnostnější událost. Mnoho žen totiž nevěří kadeřnicím nebo lidem ze salonů, protože s nimi mají špatnou zkušenost. Tato žena ale své kadeřnici věřila a zašla si za ní, aby jí udělala hezkou ofinu. Výsledek byl ale katastrofální.

Vždy ukažte, co přesně chcete

Jestliže si čas od času zajdete do kadeřnictví nebo se teprve chystáte, vždy mějte raději nachystanou fotografii toho, co přesně požadujete. Je totiž mnohem jednodušší ukázat obrázek než někomu cizímu popisovat, co byste rádi. Mohou tak velice rychle vzniknout nedopatření, kterých byste mohli později litovat stejně jako tato žena.

stříhání vlasů
Fotografie: Freepik

Žena chtěla ofinu podle módních trendů

Tato žena jménem Deanna přišla do kadeřnictví, kde už několikrát předtím byla a vždy byla spokojená s výsledkem. Když přišla do salonu, popsala kadeřnici, co by ráda. Vypadalo to, že kadeřnice přesně ví, o čem Deanne mluví. Jakmile ale dokončila svou práci, Deanna rychle zjistila, že se ženy vůbec nepochopily. Rychle poděkovala, zaplatila a běžela do auta s brekem.

@deanna_woodfieldWhat do i do?? 😩😩😩😩😩😩

♬ original sound – Deanna

Výsledek byl katastrofální

V autě Deanna natočila video na sociální sítě, kde s brekem popisuje, co se jí stalo. Zpočátku se styděla ukázat výsledek, ale poté dala ruce pryč. Několik lidí se snažilo Deanne v komentářích poradit, jak tuto katastrofu opravit, ale Deanne nejspíše nezbyde nic jiného než počkat, až vlasy trochu dorostou, a poté si zajít k někomu, kdo jí udělá to, co chce.

Zdroj: Webniusy