Žena si nechala od zkušené kadeřnice zkrátit přes metr dlouhé vlasy. Výsledný účes mnohé překvapil

Změnu vzhledu mohou řešit jak ženy, tak i muži. Ve větším zastoupení se na ni soustřeďují zejména dámy. Chtějí podpořit své sebevědomí a připadat si krásné. Občas stylisté řeší proměny zevnějšku v momentu, kdy se daný jedinec rozhodne pro velký životní krok. S novým začátkem tedy přichází i nový vzhled.

Radikální proměnou prošly i tyto ženy, které vám nyní představíme.

Extrémní zkrácení vlasů

Pro dámy je hříva jejich chloubou. Mnohé si ji pěstují roky, aby byla dlouhá a krásná. Avšak velmi dlouhé vlasy vyžadují i mimořádnou péči, která může být někdy poněkud komplikovaná a únavná. Odvážná žena jménem Arevika, která je vyobrazená na fotografiích, se rozhodla tento fakt změnit. Po letech, kdy odolávala ostříhání, se nyní vypravila za kadeřnicí Angelicou Grechinou. Její cíl byl jasný, chtěla jednoduchý a krátký sestřih.

Co vedlo tuto dámu ke změně vzhledu? Toť otázka. Pojďme se podívat na celou proměnu. Šikovná kadeřnice Angelica odstřihla Arevice značný kus hřívy. V podstatě vytvořila mikádo po ramena. Vlasům, které měla žena původně ke kolenům, tak bylo záhy konec. Stylistka je ale nevyhodila, nechala je Arevice na památku a upletla s nich cop.

Výsledek této proměny je přímo fascinující. Žena přímo omládla a mikádo střižené do podkovy jí ohromně sluší. Také byste chtěli absolvovat takovou skvostnou změnu vzhledu?

Zručná kosmetička proměnila nenápadnou ženu v krasavici

Ayan Shafagová je vyučená kosmetička a čas od času pořádá i kurzy, v kterých se mohou ženy naučit se líčit. Spoustu jejích neuvěřitelných proměn lze najít i na sociálních sítích a na internetu. V nedávné době se Ayan rozhodla pro neobvyklý projekt. Na ulici oslovila neznámé ženy, které by zjevně potřebovaly její pomoc.

Jednu z radikálních proměn vzhledu kosmetička zdokumentovala a zveřejnila. Vybrala si obyčejně vyhlížející dámu, která celý život tvrdě pracuje a na sebe jí času moc nezbývá, proto působí tak trochu jako „šedá myška“. Ayan se tedy pustila do práce a ženu proměnila k nepoznání. Pod oči nanesla korektor vhodný pro suchou pokožku a následně pleť sjednotila make-upem v odstínu pleti dámy. Rovněž se kosmetička soustředila na obočí, které upravila, aby korespondovalo s tváří ženy. Ayan zdůraznila i rty a oči figurantky, které neskutečně prokoukly. Tato proměna se povedla na jedničku. Make-up i vlasy neznámé dámy jsou po zásahu stylistky fantastické.

Výsledek její práce pouze potvrzuje to, že každá žena je krásná, jen je zapotřebí podtrhnout její přednosti. A jak pečujete o svůj zevnějšek vy? Používáte denně make-up, nebo spíš sázíte na přirozenou krásu? Tyto změny vzhledu jsou důkazem toho, že nic není nemožné. Proměňte se v atraktivní a éterickou bytost. Stačí se sobě jen věnovat o něco víc, než tomu bylo doposud.

Fotografie: Zen.yandex

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]