Kamera zachytila, co v noci udělal bojový pes, když se k němu přiblížilo batole. Matka to nikdy nevymaže z hlavy

Fotografie: Depositphotos

Krátce poté, co zjistila, že čeká miminko, adoptovala dvouletého boxera jménem Brutus. Nikdy však nepředpokládala, jak důležitou součástí života jejího dítěte se pes stane.

Když byla žena ve 20. týdnu těhotenství, vyšetření odhalilo vážnou srdeční vadu. Chlapeček ihned po narození podstoupil několik zákroků, dokud nemohl podstoupit operaci otevřeného srdce. Měli obrovské štěstí, že vadu zjistili ještě před jeho narozením, jinak by tu dnes nebyl. Po sedmi týdnech a několika komplikacích mohl být chlapec jménem Finn propuštěn do domácí péče. A když se pes setkal se svým bratříčkem, jejich spojení bylo okamžité.

Oba se zbožňují a tráví spolu každou chvíli

„Brutus se často schoulí všude, kde Finn sedí, a následuje ho z místnosti do místnosti v našem domě,” řekla matka. Když je Finn nemocný, Brutus to ví a zůstane hned vedle Finna nebo mu položí hlavu na hruď. Brutus nesnáší, když ho od Finna někdo oddělí, byť jen na chvíli, a bude škrábat na dveře Finnova pokoje nebo chodit před nimi, dokud ho nepustí dovnitř.

Bratři nejsou rádi sami ani v noci

Když byl Finn miminko, spával ochranářský pes na koberci před postýlkou, a teď, když se Finn přestěhoval do postýlky pro batolata, je pro oba mnohem snazší se k sobě přitulit. Když začal Finn spát ve své velké posteli, Brutus se k němu okamžitě začal plazit a chtěl spát každou noc v chlapcově posteli. „Bylo to, jako by si lehl vedle něj, aby mu zabránil vyvalit se z postele”, dodala matka.

Kamkoli Finn jde, Brutus ho následuje, i když to znamená, že je to pro něj o něco méně pohodlné. Finn pak začal vylézat z postele a spát na podlaze, takže Brutus přirozeně začal spát vedle něj i tam. Matka se tedy rozhodla přestěhovat Brutův pelíšek do Finnova pokoje, Finn se často raději přitulí k Brutovi v jeho posteli, než aby zůstal ve své vlastní.

Video, které dojalo internet

Matce se nedávno podařilo zachytit jejich sladkou noční rutinu pomocí chůvičky. Pokud Brutus spí na podlaze, Finn popadne deku a vyleze z postele, aby se mohl přitulit ke svému kamarádovi. Něžnému pejskovi nevadí, že mu slouží jako polštář, pokud má jeho bratr pohodlí. Teď už celá rodina jen očekává, že se probudí a uvidí Finna a Bruta schoulené vedle sebe: Finn spí s Brutem celou noc, každou noc. Ať už je to v psím pelíšku, Finnově posteli nebo na podlaze – ti dva spí vždycky spolu.

Kamera zachytila ​​Finna, jak popadl svou přikrývku a vylezl z postele, pak se téměř 5 minut snažil najít pohodlnou polohu v psí posteli, než konečně usnul vedle svého nejlepšího přítele na zbytek noci. Podívejte se na toto rozkošné video, které má více než 3 miliony zhlédnutí.

Zdroj: Metro