Krasobruslařský pár si svým vystoupením získal celé publikum. Jejich výkon se řadí mezi nejlepší na světě

Fotografie: Depositphotos

Většina krasobruslařů milují volnou disciplínu, protože v tu chvíli všem mohou ukázat, jak jsou kreativní a jaké dokáží vymyslet vystoupení.

Krasobruslaři Madison Chock a Evan Bates všem ukázali, jak obrovský talent mají. Všichni lidé v publiku nemohli uvěřit vlastním očím, protože to, co předvedli, bylo opravdu famózní. Jejich tanec se jmenoval „Egyptský zaříkávač hadů“. Madison měla na sobě krásný třpytivý kostým se zelenými, zlatými a modrými barvami, který vypadal, jakoby byl z hadí kůže. A Evanovo oblečení se k jejímu kostýmu skvěle hodilo.

Všem se vystoupení moc líbilo

Tato krasobruslařská dvojice se snažila napodobit zaklínače hadů a jeho věrného přítele hada, tančili s naprosto ladnými pohyby. Madison a Evan ukazují obrovskou sílu a plynulost pohybu. Madison se propletla kolem Evana, když bezchybně bruslí po kluzišti. Choreografie, kterou vymysleli, je naprosto perfektní.

Jejich volné pohyby a gesta paží v egyptském stylu dodávají tomuto tanci potřebnou eleganci. A jelikož se celé vystoupení Madison a Evan usmívají, je vidět, jak moc je to, co dělají baví. Je tak uklidňující sledovat tento pár, který je skutečně nadšený do tohoto sportu. Nejen, že spolu tráví hodně času na ledě, ale dokonce tvoří skutečný pár i mimo led.

Vyhráli celou soutěž

Na této soutěži vystupovalo opravdu velké množství krasobruslařů a není pochyb, že všichni měli naprosto perfektní vystoupení. Tento sport je totiž o dokonalosti pohybů a do těchto soutěží se dostanou jen ti nejlepší. Madison Chock a Evan Bates si ale první místo v této soutěži opravdu zasloužili, o tom není pochyb. Ohromili celé publikum, ale také i porotce, kteří z nich byli velice nadšení.

Zdroj: Madlyodd

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]