Lékaři dívce dávali minimální šanci na přežití a přesto se dočkala uzdravení

Bohužel na světě existují nemoci, které mají šanci na vyléčení téměř nulovou. Ani tuto dívenku podle všeho uzdravení nečekalo. Pak se ale stalo něco, co nikdo nečekal a lékaři to neumí vysvětlit. Mnoho lidí to nazývá zázrakem. Co se vlastně stalo? Začneme popořádku. U malé holčičky, které byla v pouhých 4 letech diagnostikována leukémie. Tato hrozná nemoc ji později upoutala na nemocniční lůžko.

Velmi malé šance na přežití

Podle lékařů se rodiče měli připravit na nejhorší. Úspěšnost vyléčení je v tomto případě pouze 20 procent a v případě Abby Furco lékaři toto číslo ještě o něco snížili. Bylo jasné, že trpí jak ona, tak i její rodiče. Nemoct trvala velmi dlouho, po celých 6 let. Ani jeden den nic nenasvědčovalo tomu, že by se dívka lepšila a že by jednotlivé druhy léčby a postupy zabíraly. Byla to stále dokola chemoterapie  a další složité metody, které se však míjely účinkem.

Rodiče se připravovali na nejhorší

Podle lékařů už malá Abby Furco ztrácela naději, a tak se rodiče měli připravovat na nejhorší. A tak byly stále u ní. Den i noc stáli u nemocničního lůžka kde jí byli na blízku. To proto, aby její poslední dny mohla strávit s lidmi, které tolik miluje. S vlastní rodinou. Dívenka začínala tušit, že už má před sebou poslední období, ale ostatní jí říkali, že bude žít, a že bude stále zdravá holčička. Lékaři však šance na uzdravení dívence nedávaly.

Mnoho zdravotních komplikací

Když se podíváme na celý osud dívenky krok za krokem, je třeba říci, že si prožila velké peklo. Její rakovina mizela a opět se objevovala. Transplantace kostní dřeně nevyšla podle plánu a do toho se objevilo selhání ledvin a problémy s dalšími orgány. Bez přístrojů by tu už dlouho nebyla. Lékaři dělali, co mohli, ale jejich verdikt byl krutý. Šance na uzdravení je v podstatě nulová.

Stal se zázrak

Rodiče chtěli mít dívenku poslední dny doma. A tak byla odpojena od řady přístrojů a odvezena domů. Všichni věděli, že takto bude žít méně než 48 hodin. Stal se ale velký zázrak. Vše nasvědčovalo tomu, že se dívka lepší. Dokonce sama řekla, že nechce umírat, protože chce žít. Že chce opravdu tolik žít. Uběhlo 48 hodin a nic nenasvědčovalo tomu, že má dívka před sebou jenom poslední minuty.

Rodiče proto vyrazili k lékařům, kteří nechápali, co se mohlo stát. Dívka na tom byla mnohem lépe, a to potvrdily také testy. Byl to zázrak, jelikož žádné logické vysvětlení není. Nyní to vypadá, že po intenzivní lékařské péči by mohla být opět zdravou dívenkou. Držme jí palce a doufejme, že se to povede.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]