Letuška si všimla, že něco není v pořádku, když viděla dvě krásné, ale velmi nervózní dívky. Okamžitě se rozhodla jednat

Fotografie: Depositphotos

Lidé (a primárně mladé dívky) by si měli dávat velký pozor na to, komu budou důvěřovat. Tato letuška si všimla něčeho podivného a raději dívky do letadla nepustila. Později zjistila, že udělala dobře.

Někteří lidé mají velice dobré instinkty a kolikrát si díky nim zachrání život. Naopak se poté najdou osoby, které nemyslí na následky a jednají tak, jak zrovna chtějí, aniž by promysleli vše okolo. Tyto dívky byly na letišti velice nervózní a jejich chování bylo až příliš nápadné. Když daly letušce letenky, žena měla dojem, že je něco špatně, a tak začala jednat.

Děti, které se pohybují po letišti

Na letišti se děti objevují primárně v doprovodu svých rodičů a příliš často se nestává, že by dítě letělo samo. Pokud ano, potřebuje mít od rodičů písemný souhlas. Tyto dvě dívky (15 a 17 let) však byly viditelně nervózní, a letuška tak nabyla rychle dojmu, že je něco špatně.

Letuška si všimla nervózních dívek

Mladé dívky přišly k letušce Denice a podaly jí letenky. Chtěly odletět ze Sacramenta do New Yorku, což nebylo nic divného, ale Denice se nezdálo jejich podivné chování. Podívala se tedy raději na to, kdo letenky platil. Letenky byly zaplacené do 1. třídy, ale Denice se nemohla zbavit dojmu, že si musí tento let lépe zkontrolovat.

Nakonec zjistila, že letenky jsou psané na jiné jméno, než je na kreditní kartě, kterou byly letenky zaplacené. Slečny s sebou měly nějaká zavazadla, ale chyběly jim jakékoliv doklady totožnosti. Dívky tedy do letadla nepustila a zavolala policii. Ta se začala slečen vyptávat, kam měly namířeno a kdo jim platil letenky.

Fotografie: Freepik

Dívky ochotně spolupracovaly s policií

Jakmile policie dorazila na místo, začala se dívek vyptávat na různé detaily ohledně jejich letu. Dívky policii sdělily, že jim let zaplatil jeden muž, se kterým si již nějakou dobu píšou na instagramu, a že jim slíbil práci. Tato práce se týkala modelingu a nafocení fotografií. Podle všeho jim neznámý muž sliboval dobrou kariéru, kterou jim měl zajistit.

V daný moment bylo Denice i policii jasné, že dívky málem spadly do pasti násilníkovi, který se pouze vydává za fotografa / profesionála. I když se policie pokusila muže na instagramu kontaktovat, po chvilce si smazal účet a nekomunikoval. Denice však mohla být ráda, že mladým dívkám zachránila život a že dala na svou intuici.

Zdroj: Thenoproject