Zpěvák Lewis Capaldi překvapil cestující v letadle živým vystoupením

Fotografie: Tuomas Vitikainen / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Lewis Capaldi (26) zrovna cestoval v letadle, když se rozhodl překvapit všechny spolucestující svou dosud nevydanou písní.

Po startu letadla společnosti British Airways mladý skotský zpěvák vesele procházel po letadle s vozíkem a rozdával cestujícím nápoje a občerstvení. Lidé na palubě letu z londýnského Heathrow do Los Angeles byli značně šokováni, když v letadle spatřili Lewise Capaldiho i s kytarou. Na palubu tohoto letu byli osobně pozváni i zpěvákovi čtyři superfanoušci. Capaldi nakonec cestujícím zahrál dosud nevydanou skladbu ze svého připravovaného alba.

Překvapení pro nic netušící cestující

Když bylo letadlo z Londýna do Los Angeles zhruba ve výšce 35 000 stop (více než 10 km), hitmaker cestujícím zahrál refrén a jednu sloku dosud nevydané skladby s názvem Wish You the Best (v překladu „Přeji ti to nejlepší“), která bude na jeho právě připravovaném novém albu Broken by Desire to Be Heavenly Sent („Zlomený touhou být poslán do nebe“). Když Lewis Capaldi sdílel video z tohoto zvláštního okamžiku na svých sociálních sítích, dočkal se velkého ohlasu.

Ve videu zpěvák podal pivo jednomu ze svých fanoušků a řekl, že má pocit, že nic nedělá, jen si sedí v letadle a vypadá hezky. Než začal hrát na kytaru svou připravovanou píseň, omluvil se těm cestujícím, kteří třeba spí, a také se omluvil, že vyrušuje při jejich cestě. Kromě čtyř superfanoušků to pro ostatní cestující bylo velké překvapení. Všichni však byli nadšení a téměř každý chtěl mít zpěvákovu fotku. V současné době se Lewis Capaldi vydává na své dosud největší vyprodané turné po Severní Americe, poté, co vyprodal své turné po britských arénách během několika sekund.

Dokument o skotském zpěvákovi

Lewis Capaldi vydal upřímný celovečerní hudební dokument s názvem How I’m Feeling Now („Jak se teď cítím“), který je dostupný na Netflixu od 5. dubna. V tomto filmu upřímně hovoří o svých bojích s duševním zdravím. Objeví se zde dokonce i jeho matka, jež zde vzpomíná na to, jak Lewise musela vyzvednout jedné noci, kdy utrpěl velký záchval paniky.

Starší muž zpívá do mikrofonu

Porotci od 68letého dědečka neočekávali žádný zázrak. Pak otevřel pusu a nestačili se divit

Dokumentární film sleduje Lewise Capaldiho v klíčovém okamžiku jeho kariéry poté, co dosáhl celosvětového úspěchu se svým prvním albem. Ukazuje tedy i boj s tlakem slávy a to, jaké to je být neustále v centru pozornosti. Dalším tématem dokumentu je Tourettův syndrom, se kterýn se Capaldi potýká. Svou diagnózu tato megahvězda statečně odhalila světu v loňském roce, Lewis totiž nechtěl, aby si fanoušci mysleli, že užívá kokain. Zároveň vysvětlil, že se stále učí, jak s touto diagnózou pracovat.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*