Lněná semínka vyčistí tělo a sníží váhu. Stačí pít jednoduché nápoje

Lněná semínka jsou hit. Dokážou pomoci k lepší váze i k dokonalému zdraví. Jak je užívat? V těchto jednoduchý nápojích. Nejenom, že je zvládne připravit každý, ale také ho zaujmou svou chutí. A jaký pro vás bude ten pravý? To záleží jenom na tom, čeho chcete dosáhnout a jaké jsou vaše cíle.

Čistící nápoj

Je vaším cílem eliminovat z těla volné radikály, toxiny a další nepříjemné věci? Pokud ano, pomohou lněná semínka v tomto čistícím nápoji. Postup přípravy je jednoduchý. Postačí sklenice kefíru, ve které rozmícháte lžíci lněných semínek. V tu chvíli do sebe dostanete mnoho prospěšných bakterií, omega-3 mastné kyseliny a mnoho dalších látek, které jsou na detoxikaci jako stvořené.

Zeštíhlující nápoj

I na dokonalou hmotnost jsou lněná semínka jako stvořená. Umí velmi dobře regulovat cholesterol a také optimalizovat metabolismus lipidů. Také pozitivně působí na trávení. Hubnutí tak bude doslova hračkou. A jak na to? Opět stačí jedna jediná věc. Smíchání kefírů s lněnými semínky. Ta nemusí být pouze celá, ale klidně mohou být i rozemletá.

Pijte po dobu tří týdnů

Už víte, jaký nápoj je ten pravý, stejně jako víte i to, jak si ho připravit. Stačí rozmíchat lněná semínka v kefíru. A jak ho pít? První týden pijte každý den 100 ml kefíru se 3 lžičkami lněných semínek. Nápoj pijte vždy ráno, během vaší snídaně.

Druhý týden konzumujte stejné množství kefíru, jenom přidejte lněná semínka ve dvojnásobné dávce. Pití by mělo opět probíhat k snídani. V rámci třetího týdne zvyšte dávku kefíru na 150 ml a do něho přidejte celých 9 lžiček semínek.

Pijte také vodu

Pokud chcete znásobit samotný očistný nebo hubnoucí účinek, nezapomínejte také na vodu. Hned po probuzení vypijte sklenici teplé vody s citronem. Zdá se to jako něco obyčejného, ale realita je taková, že tento nápoj vaše tělo skvěle nastartuje. A kefír s lněným semenem zajistí to, čeho chcete tolik dosáhnout.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]