Koupili dům z roku 1920. Při renovaci našli pozůstatky o vymítání ďábla

Fotografie: computerfan0 / Creative Commons / Attribution 2.0

Dům z roku 1920 se stal nalezištěm skutečně bizarních a děsivých věcí. Mladý pár je nachází při bourání stěn i komínu. Mají podezření, že tu působily temné síly.

Mladý pár měl jedinou motivaci – ušetřit za své první bydlení. Rozhodli se tedy místo nového domu koupit starý za nízké náklady a vše si svépomocí zrekonstruovat. To však ještě nevěděli, co je čeká, až se do stavebních úprav pustí. Nechyběla jim chuť, ani motivace. První zarážející věcí, na kterou narazili, byla velmi stará velká Bible.

Bible visela v malé tajné místnosti

Bibli našli hned po koupi, když dům důkladně procházeli. Všimli si, že z kousku zdi je odchlíplé obložení, pak zjistili, že jsou za ním skryté staré dveře. V malé prázdné místnosti pak našli na starém háku plátěnou tašku a v ní byla velká stará Bible vázaná v kůži. V Bibli byly založeny i staré listiny a ručně psané účtenky.

To byl však teprve začátek, v domě totiž poté začali nacházet další předměty, které je začaly děsit. Na půdě našli starý kufr, v němž byla spálená panenka, dřevěný kříž zabalený v kousku hadru, který se zdál být od krve, a zaprášeného medvídka. Další stará krabice skrývala podivnou změť drátů omotaných kolem barevných tyčinek. Za starým pleteným šálem, jenž visel na jednom z půdních trámů, byla stará fotografie velké rodiny. Jeden z mužů měl na fotce vypálené oči.

Satanisté, voodoo nebo černá magie

Všechny nálezy natočili a umístili na TikTok. Od mnoha uživatelů dostali varování, ať dům raději opustí. Mnoha lidem tyto předměty připomínaly voodoo a černou magii. Radili dvojici, ať si do domu pozvou odborníka na paranormální jevy. Někdo poznamenal, že krabice s křížem, medvídkem a panenkou může být upomínková krabice na potrat nebo ztrátu dítěte.

@geebeetv We opened the box! #renovation #creepy #ohno #box #ouija #scary #mistake #oldhousetiktok ♬ Creepy Music Box – Terra Fantasy

To ještě nebylo vše – když se pustili do renovace starého krbu, objevili v komíně schovanou malou plechovou krabičku. Uvnitř byl náhrdelník s krásným kamenem, pramen vlasů, klíč a spálený kus z desky ouija, spiritistické tabulky, která slouží ke komunikaci s duchy. A další, tentokrát zachovalou desku ouija, našli na půdě pod starým zateplením stropu. Kromě tabulky byl do krabice vyrytý i satanský pentagram.

Dopisy je zavedly až do thajského Bangkoku

Dvojici začalo enormně zajímat, kdo v tomto domě skutečně bydlel. Nakonec učinili nález, který jim více napověděl, když objevili krabici s tajemnými starými dopisy z thajského Bangkoku. Tam se nakonec i vydali. Prozatím však není jasné, zda se jim podařilo vypátrat něco bližšího o historii tohoto domu. Rekonstrukce probíhala velmi rychle a moderně zařízený dům už vůbec nepřipomíná ten, do kterého se před několika měsíci nastěhovali.

Cesta za nalezením odpovědí však stále pokračuje a dvojice přidává na TikTok průběžné informace o postupu v pátrání. Sami také přiznali, že i když je řada lidí varuje a oni vědí, že s takovými věcmi není radno si zahrávat, toto dobrodružství je doslova pohltilo. Do budoucna tak mají v plánu koupit ještě starší dům a doufají, že i tam na ně bude čekat další dobrodružství.

Zdroj: Webniusy