Malá čtyřletá zpěvačka je hitem internetu díky jejímu neuvěřitelnému talentu

Až uslyšíte zpívat tuto malou holčičku, uznáte že má talent. Tato malá zpěvačka v pouhých 4 letech strčí do kapsy i známé osobnosti. Přitom by o ní dost možná nikdo ani nevěděl, nebýt jejího otce. Ten velmi dobře poznal, že má jeho dcerka talent, a tak se rozhodl, že ho ukáže světu. Jedině tak ji mohou obdivovat i další a dát za pravdu v tom, že tato malá dívenka skutečně umí.

Video je hitem internetu

Zpěv malé holčičky její tatínek natočil a rozhodl se, že ho ukáže světu. Hned po nahrání se začal zvětšovat počet shlédnutí daného videa. Za jediný den ho viděli i stovky lidí. Bylo jasné, že je to aktuální internetový hit. A proč vlastně? Je to jednoduché. Je to proto, že tato malá zpěvačka má talent a každý ho obdivuje a chce ho ukázat svým přátelům. I vy se na videu níže můžete podívat, jak se této dívence daří zpívat. Pokud si říkáte že jste takových videí již viděli dost, tak vám garantujeme, že toto se všem ostatním zcela vymyká.

Nejraději zpívá se svým otcem

Jsou jí jenom 4 roky a podle svých slov nejraději zpívá se svým otcem. Je to právě on, kdo objevil její talent a kdo ji ve zpěvu také podporuje. A tak nesmí chybět ani na videu, které spolu natočili. Otec zde má samozřejmě také svou funkci. I on je muzikant a i on má talent. Konkrétně svou dceru doprovází hrou na kytaru. Dohromady tak vytvářejí velmi dobré a rozhodně i velmi talentované duo.

Krásná písnička v dokonalém provedení

Jakou píseň chtějí ukázat světu? Je to song od Petera Grase který se jmenuje If You Ask You. Pokud píseň znáte, jistě uznáte že je skvělá. Pokud ji neznáte, tak ji uslyšíte poprvé v podání, které patří mezi jeden z nejlepších coverů. Ostatně posoudit to můžete i vy. Až uslyšíte tuto malou holčičku zpívat, budete si stejně jako my jisti tím, že je to malá zpěvačka, o které ještě bude slyšet. Talent má skvělý, ten se jí rozhodně upřít nedá.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]