Malá holčička přerušila pouliční tanečnici a přebrala jí vystoupení. Její talent vidělo už 12 milionů lidí

Fotografie: Arnoud de Jong / Creative Commons / Attribution 2.0

Tanečnice předváděla své pohyby na pěší zóně, když se k ní nečekaně připojila velmi mladá taneční partnerka, která si podmanila srdce tisíců lidí.

Emma O’Sullivan je v Irsku známá tanečnice, která jezdí na turné a tančí na veřejných místech. Když jednoho dne navštívila pěší zónu v jednom irském městě, lidé se jako obvykle zastavovali a obdivovali její taneční pohyby. Tento den se lišil, protože větší pozornost přitahoval někdo jiný. K Emmě se připojila malá holčička Georgia, jež právě procházela kolem se svými rodiči. Georgia totiž byla rychlá a než stačil kdokoli mrknout, tančila s Emmou.

Vystoupení se stalo virálním na facebooku

Emma O’Sullivan je irská tanečnice, která vystupovala na ulici, když si všimla, že se k ní blíží malá Georgia. Tanečnice byla stejně překvapená jako Georgini rodiče, když holčička začala tančit. Emma děvčátko povzbuzovala, aby v tanci pokračovalo. Na videu uvidíte, jak rozkošná dvouletá holčička napodobuje každý taneční pohyb, jenž Emma udělá.

Lidé byli nadšení

Emma O’Sullivan je uznávanou umělkyní, jež je známá po celém Irsku i v dalších zemích. Pravidelně vystupuje v turistickém centru v irském Galway. Přihlížející se zastavují a s úžasem sledují, jak se k Emmě při jejím vystoupení přidává batole. Georgini rodiče se rozplývali nad odvážným duchem, který jejich dcera projevila při vystoupení před davem lidí. Svěřili se, že bylo příjemné sledovat úsměvy na tvářích lidí, již její tanec sledovali.

Emma říká, že svůj taneční talent začala rozvíjet už jako velmi mladá. Řekla, že když sledovala Georgiu, vzpomněla si na své vlastní dětství. Emma a Georgia dohromady vytvořily neuvěřitelný taneční pár. Video improvizovaného tanečního vystoupení dosud viděly miliony diváků na internetu. A po zhlédnutí videa mnozí komentující vyjádřili naději, že Georgia bude své taneční schopnosti nadále rozvíjet. Její rodiče slibují, že se o to postarají.

Zapůsobila na vás odvaha malé holčičky Georgie? Pošlete toto video všem svým známým. Určitě se jim bude vystoupení Emmy a její malé taneční partnerky velice líbit. Zlepší jim to den a vykouzlí to úsměv na jejich tváři.

Zdroj: Delbart

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]