Malá holička se přidala ke zkušeným tanečníků a tančila s nimi jako profesionálka

Toto vystoupení vás přesvědčí o tom, že Zumba může být pro každého. Začala ji cvičit i holčička, která sotva chodí. A až ji uvidíte, rozhodně se nejenom pobavíte, ale budete mít také její velký obdiv. To, co dokáže ve svém malém věku je opravdu obdivuhodné. Rodiče na ní mohou být právem hrdý.

Fyzička i rytmus

Pokud chcete po malých dětech nějaký pohyb, vždy to skončí stejně. Buď nekoordinovanými pohyby, nebo to skončí tím, že se dítě brzy vyčerpá. A jelikož je Zumba poměrně náročnou fyzickou aktivitou, očekávalo se něco podobného i u této malé dívenky. Nakonec byl každý překvapený. V první řady proto, že ukázala jedinečný smysl pro rytmus a dokázala velmi věrně napodobovat jednotlivé pohyby a sestavy zkušených tanečníků Zumby. Dále nelze zapomenout ani na to, že i když to nevypadá, má tato malá slečna poměrně velkou fyzičku, jelikož vydržela až do konce.

Malá holčička jako součást představení

Kde se malá holčička objevila? Nebyla to součást žádného cvičení v tělocvičně, ale byla to součást představení, které mělo ukázat, jak je Zumba zajímavou aktivitou. Tým cvičitelů se rozhodl nacvičit velmi unikátní choreografii, kterou chtěli vyšperkovat ještě něčím jiným. Chtěli ukázat, že Zumba může být klidně i pro malé děti. A to demonstrovali tak, že spolu s nimi přišla na podium i malá dívenka. I ta měla stejný outfit v podobě růžového trička. Když se rozezněla hudba, začali všichni cvičit. Na koho se ale upíraly veškeré zraky, to je celkem jasné. Byla to malá dívenka, která na svůj věk zvládla danou choreografii naprosto dokonale.

Bude cvičitelkou Zumby?

To vystoupení dost možná napoví, co bude tato dívenka dělat za pár let. Jelikož už dobře tančí v tomto útlém věku, kdy téměř sotva chodí, dá se očekávat, že dost možná bude velmi brzy známou cvičitelkou Zumby. Začít jakoukoliv aktivitu v útlém věku je pro budoucí úspěch to nejlepší. A tady se to povedlo více než dost. Posuďte sami.