Odhalte v okamžiku pravou povahu člověka. Stačí jediný pohled na ruku a máte jasno

Fotografie: Depositphotos

Bylo by skvělé, kdyby vaše ruce nebo prsty dokázaly říct trochu více o vaší budoucnosti. O osobnosti ale skutečně dokáží mnohé prozradit.

Věděli jste, že hodně o osobnosti člověka zjistíte pouhým pohledem na velikost jeho malíčku. Malíček totiž ukrývá mnohá tajemství, o kterým jste ani vy samotní neměli ani tušení. Mnoho psychologů se v dnešní době shoduje na tom, že lidské prsty, včetně jejich velikosti, tvaru a zarovnání, jsou odrazem osobnosti a charakteru každého člověka. Co všechno o vás dokáže váš malíček říct?

Malíček ve stejné úrovni jako poslední článek prsteníčku

Lidé, kteří mají tento typ malíčku, jsou ti, pro které je velice důležitá loajalita a poctivost. Jsou citliví a někdy je pro ně těžké důvěřovat druhým. Také dobře neumí vyjádřit své pocity. Chtějí být v očích ostatních za každou cenu silní a nezávislí. Nejvíce nenávidí lháře a pokrytce, a stejně to mají i s nespravedlností. Tito lidé mají velké srdce a rádi pomáhají druhým. Vždy dokončí vše, s čím začnou.

Fotografie: Pexels

Malíček delší než poslední článek prsteníčku

Držitelé tohoto typu malíčku jsou věrní a oddaní lidé. Pokud mají pocit, že našli tu správnou osobu, jsou schopni se do ní rychle zamilovat a věnovat jim svou plnou pozornost a náklonnost.

I přes to všechno je pro ně velice těžké mít jasno ve svých pocitech a prioritách. Jsou ambiciózní, nevzdávají se a vždy si jdou za svými sny. Musí si na sebe ale dávat dobrý pozor, protože se rychle dostávají do sporu s ostatními.

Fotografie: Pixabay

Malíček kratší než poslední článek prsteníčku

Tito lidé jsou velice tolerantní a otevření, neváhají své okolí bránit jako skuteční hrdinové. Jsou otevřeni dialogu a také respektují názory ostatních lidí. Jsou obdařeni obrovským srdcem, neumí být dlouho rozzlobení a také umí rychle přiznávat své chyby. Také jsou schopni hodně rychle odpouštět.

Fotografie: Pexels

Tito lidé velmi dobře vědí, co ve svém životě chtějí dělat. Navíc se jim moc líbí, že o nich ostatní lidé říkají, že jim vždy mohou věřit a to za všech okolností. Ale bohužel, k těmto lidem se velice často dostávají ti, kteří jejich dobroty zkrátka sprostě využívají.

Zdroj: YourTango

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]