Tohle vypovídá váš malíček o vaší osobnosti: Na světě jsou jen 3 typy malíčků (A, B, C) který máte vy?

délka malíčku

Pro většinu lidí je obtížné popsat sami sebe. Jelikož se ale v některých případech dá lidem číst z ruky, podívejte se na malíček a zjistíte svou pravou povahu.

Ať už chcete poznat více sami sebe nebo někoho jiného, možná vás velmi překvapí, že se stačí podívat na ruce. Sledujte tvar vašeho malíčku a podle toho můžete poznat pravé vlastnosti vás nebo jiné osoby. S tímto trikem můžete rovnou zapomenout na zdlouhavé seznamování, kdy toho druhého poznáte doopravdy až po 1 roce.

Tvar malíčku typu A

Tento test lze provést pouze podle toho, jak máte dlouhý malíček na levé ruce. Řiďte se primárně podle délky malíčků a také podle článků na prsteníčku. V případě, že váš malíček končí tam, kde 2. článek na prsteníčku, jste pravděpodobně hodně pracovitý člověk. Někteří lidé si o vás myslí, že jste i trochu arogantní a výstřední.

Vy sami ale moc dobře víte, že v životě nesnášíte lži a pokud vám někdo začne lhát, nechcete mít takového člověka ve svém životě. Dále nesnášíte nepoctivé a pokrytecké osoby, a proto se raději od takových lidí držíte dál. Vaše pocity si pro jistotu necháváte hlavně pro sebe, ale uvnitř máte velké srdce a v životě rádi pomáháte druhým.

malíček typu A

 

Lidé s malíčkem typu B

Pokud je váš malíček o něco kratší a nedosahuje ani ke druhému konci článku na prsteníčku, jedná se o malíček typu B. Vaše povaha je trochu plachá a v životě se raději držíte stranou. Málokdy oslovíte někoho jiného, protože vaše stydlivost vám to jen tak nedovolí. Jste velmi citliví a pokud si najdete polovičku do vztahu, může si být váš partner / ka jist, že jste mu oddáni.

malíček typu B

Jakmile se pustíte do nějaké práce, máte jednu velkou výhodu. Vaše povaha chce totiž úkoly dokončit k dokonalosti a nenecháváte tak plno rozpracovaných věcí. V životě se obáváte toho, že se někomu svěříte, vytvoříte si k někomu důvěru a tato osoba vás zradí. Ostatní si o vás myslí, že jste vcelku samotáři a nepotřebujete někoho dalšího k životu. Ve skutečnosti chcete mít po boku někoho, komu můžete naprosto věřit.

 

Lidé s malíčkem typu C

Jestliže váš levý malíček přesahuje i 2. článek na levém prsteníčku, jedná se o malíček typu C. Ve vašem životě máte raději i stereotyp, jelikož nesnášíte nové a neprozkoumané prostředí. Neradi děláte velké změny a nesnášíte překvapení. Pokud se s někým bavíte, vždy respektujete názory ostatních, ale zároveň se nebojíte zamyslet i nad názory druhých.

malíček typu C

V případě, že začnete mít v životě problémy, necháváte si je většinou pro sebe a řešíte je pouze sami se sebou. I nadále se obklopujte čestnými a loajálními lidmi, kteří vám ukáží správný směr v životě. Pokud se na někoho ze svých přátel naštvete, nevydrží vám zloba dlouho, takže díky této vlastnosti se v životě mnohem méně rozčilujete.