Malování hrnečků jinak: Postačí nádoba s vodou a běžný lak na nehty

Chystáte se na oslavu někoho známého a rádi byste mu dali originální dárek? Tak zkuste originální a snadné malování hrnečků. Nenapadá vás nic kloudného a čas oslavy se mílovými kroky blíží? Můžete zůstat klidní, neboť pro vás máme naprosto originální řešení, které váš palčivý problém bleskurychle vyřeší. Můžete si být jistí, že tímto dárkem rozhodně potěšíte.

Dárek, který okouzlí každého

Představujeme vám opravdu velmi zajímavý nápad, který můžete využít jako dárek pro své blízké nebo přátele. Pokud nevíte nebo nemáte čas něco vymýšlet, vyzkoušejte tento jednoduchý trik na bezva dárek, který potěší. Přišla s ním Audra Kurtz, která na svůj YouTube kanál vložila krátký, ale podrobný manuál na výrobu.

Snadné, rychlé a levné

Všechno, co k výrobě tohoto super krásného dárku budete potřebovat je následující: trocha vody, miska, lak na nehty, párátko a bílý keramický hrneček. Hrneček nemusí být nějak drahý, stačí bohatě levný hrneček z obchodu. Tvar hrnečku záleží samozřejmě také na vás, zde se omezení nekladou. Stejně tak při výběru barvy laku na nehty.

Postup krok za krokem

Vezměte si misku a naplňte ji teplou vodou tak, aby se do ní dal ponořit celý hrneček. Nyní si připravte dva laky na nehty, ideálně podobné barvy. Z jednoho nalijte pár kapek do středu misky. Několik vteřin počkejte, než se lak ve vodě krásně roztáhne. Nyní vezměte druhý lak a udělejte to stejné. Pomocí párátka laky ve vodě smíchejte a užívejte si zajímavý design. Teď ponořte hrneček do misky (mimo horní části, ze které pijete) a počkejte 2 až 3 hodiny, dokud lak na hrnečku nezaschne. Hotovo. Doporučujeme hrneček umývat jen ručně, protože v myčce by se mohl poškodit lak.

Pro podrobné informace a rady se podívejte na video manuál. Autorka zde krásně ukazuje, jak správně postupovat. Sami vidíte, že takto ozdobený hrneček vypadá opravdu velmi hezky. Neváhejte tedy a pusťte se do práce. Někomu uděláte jistě velkou radost.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]