Malý chlapec a jeho neuvěřitelný talent. Takto válí na akordeon

Mít hudební talent a dávku odvahy je něco, co se dnes velmi cení. Tento malý chlapec to všem jasně ukázal. Nikoliv v talentové soutěži, kam řada rodičů přihlásí své děti s vidinou toho, že budou slavné, ale v tomto případě se jedná „jen“ o soukromé vystoupení. A právě zde malý chlapec ukázal to, co v něm je.

Nebál se a vyrazil na pódium

Mnoho dětí jeho věku mají jednu stejnou vlastnost. A tou je stydlivost. Bojí se komunikovat s okolím, zvláště pokud se jedná o dospělé. A co tento malý chlapec? Ten je jasnou výjimko. On totiž neváhal a vyrazil přímo mezi hudebníky. Ne proto, že by se s nimi chtěl pozdravit, ale proto že si s nimi chtěl zahrát. Pro ně to bylo zajímavé zpestření vystoupení, a tak nechali malého chlapce, ať hraje s nimi. Byli zvědaví, k čemu dojde.

Vzal si akordeon a rozjel to

Když kapela začala hrát, malý chlapec se přidal. A nutno říci, že si tím vysloužil zájem všech lidí v sále, ale i obdiv samotní kapely. Vzal si akordeon, stejně jako jeden z umělců a začal ho napodobovat. A tím to rozhodně nekončilo, jelikož se zapojoval i do choreografie samotné kapely. Můžeme tak jednoduše říci, že to dokonale rozjel. Najednou se každý díval jenom na něho a samotná kapela v tu chvíli vypadala, že jsou jenom doprovodní hudebníci a zpěváci a on je hlavní hvězdou.

Podívejte se na něho i vy

Žijeme v době, kdy má každý v kapse chytrý mobilní telefon, což samozřejmě znamená i to, že na něj může natočit něco zajímavého. A to třeba i vystoupení malého chlapce s akordeonem. Až uvidíte jeho vystoupení, nebudete věřit vlastním očím. Rozhodně vás pobaví. Není divu, že toto video se stalo jasným hitem sociálních sítí. Až ho uvidíte, jistě ho také nasdílíte mezi celou řadu svých známých. To proto, že rozhodně stojí za to. Málokdy se někde objeví dítě, které se nestydí a které se chce předvést tak, jako kapela na pódiu.

https://www.facebook.com/ansambelvzig.ansambelvzig/videos/559212438211037/

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]