Maminka každou noc nasunula sklenici na kliku dveří. Měla k tomu geniální důvod, všichni to teď dělají také

Fotografie: SvětKreativity

Máma vždycky nechávala skleničku na klice, všichni si však mysleli, že toto chování je divné a bezdůvodné. Když ale zjistili pravý účel, sami tento trik začali používat.

Když maminka nechávala před spaním skleničku na klice, všichni si ťukali na hlavu. Ale ta žena přesně věděla, co dělá. Osvědčený nápad znamenal, že šla klidně spát – a spala pozoruhodně dobře. Když pravda vyšla najevo, celá rodina ji považovala za génia. Také jste se někdy cítili nepříjemně na novém místě, např. v hotelu nebo u někoho doma? Nebo míváte nepříjemné pocity při sprchování, protože se bojíte, že vám tam někdo vtrhne? Jestliže se těchto obav chcete zbavit, použijte tento jednoduchý trik, který vám zajistí, že vás nikdo v noci nebo při sprchování nepřekvapí.

Maminka nechávala skleničku na klice

Maminka svůj rituál opakovala každý večer a nikdo její chování dlouho nedokázal pochopit. Byla však přesvědčená, že je to jedna z nejrozumnějších věcí, které může před spaním udělat. Dobře si uvědomovala, že doba se zas tak moc nezměnila a to, co fungovalo před lety, může být užitečné i nyní.

Žena své tajemství neprozradila, ale nakonec to přece jen vyšlo najevo. Když své rodině vysvětlila, jakou sílu má nenápadná sklenička, všichni byli jejím nápadem nadšení. Od té doby si nedokážou představit lepší způsob, jak prožít klidnou a především bezpečnou noc.

K čemu slouží sklenice na klice?

Sklenice na klice zaručuje, že v případě pokusu o vloupání okamžitě vstanete z postele. Takto každý pokus o otevření dveří skončí ránou způsobenou pádem sklenice. Zvuk tříštícího se skla nepochybně vyděsí i zloděje, jenž se právě pokusil otevřít dveře. Jedná se o levnou a účinnou metodu, která funguje již léta. Umožňuje vám klidně usnout s vědomím, že se v případě potřeby probudíte.

Fotografie: Depositphotos

Pro větší efekt lze na sklenici nasunout další skleničku. Pak máte jistotu, že zvuk postaví na nohy nejen vás, ale i vaše sousedy. Tento jednoduchý a levný trik funguje nejen doma, ale zejména při spaní na neznámých a ne zcela bezpečných místech.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*