Příšerná tchyně nechápe, že její syn už je nezávislý a tak manželskému páru dělá naschvály

Fotografie: Depositphotos

Každý pár by si měl stanovit určité hranice mezi svými příbuznými. Jinak totiž ve vztahu může neustále docházet k hádkám a konfliktům.

Ačkoliv se příběh tohoto páru může zdát pro někoho neuvěřitelný, určitě se najdou tací, kteří by se do něj mohli vžít. Jde především o vztah mezi manželem a jeho matkou, která si myslí, že když ho přivedla na svět a doprovázela ho částí jeho života, tak si s ním nyní může dělat co chce. Na druhou stranu jsou tu pak manželky od mužů, které si toto chování rozhodně nenechají líbit. Mít stanovené hranice mezi svými příbuznými je ve vztahu velmi důležité.

Co je mého syna, to je i moje

Tchyně nám nedávno oznámila, že chce chodit do našeho bytu kdykoliv se jí zachce, a dokonce mého manžela požádala o náhradní klíče. Už v tu chvíli jsem si říkala, jestli jí náhodou nepřeskočilo a manželovi jsem řekla, že takto to teda rozhodně nepůjde.

Dříve jsme bydleli v mém bytě a všechno se zdálo být v pořádku. Tchyně nás navštěvovala téměř každý týden a já jí přitom ráda pozvala. Jednoduše nám to vyhovovalo.

Fotografie: Unsplash

Všechno se však změnilo, když jsme se rozhodli vzít hypotéku a pořídit si krásný, velký barák. Ještě než jsme se však stačili nastěhovat, tchyně začala žádat mého manžela o duplikát klíčů.

Zeptala jsem se jí, proč to dělá, však je to naše soukromí. Ona odpověděla, že je to dům jejího syna a že ona může přijít kdykoliv se jí bude chtít. Já jí však připomněla, že je to náš byt a ne jenom jeho. Klíče tak k jejímu naštvanému výrazu tak nedostala.

Fotografie: Pixabay

Záhadný lupič v domě?

Snažila jsem se jejího chování nevšímat a myslela jsem si, že se to časem uklidní. To jsem se však mýlila. Když se nám podařilo barák splatit, přikoupili jsme si k němu alarm. Jednoho krásného podzimního dne jsme se tak s manželem vydali na druhou stranu města užít si poklidný den ve welness. Najednou však začal pípat alarm, že se někdo dostal do baráku. Já se divila, protože jsem klíče nikomu nedávala.

Fotografie: Pixabay

Ukázalo se však, že se tchyni podařilo přesvědčit mého muže, aby jí dal duplikát klíčů od bytu a že to byla právě ona, kdo k nám vlezl. Sám manžel však takové chování od své matky nečekal. Můj vztek v té době neznal mezí. Okamžitě jsem jí vzala klíče a zakázala jí k nám chodit.

Když se jí můj manžel zeptal, co tu dělá, řekla, že protože mu zasvětila celý svůj život, tak je nyní všechno, co vlastní, i její. Řekla jsem mu, že pokud jí dá znova klíče, půjde žít. Matce a já zůstanu zde sama.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]