Mastná digestoř bude minulostí. Postačí dodržet jednoduchý postup a použít jednu zcela běžnou látku

Trápí vás mastná digestoř a nevíte, jak si poradit s její očistou? Čistící prostředky jsou drahé nebo pořádně nezabírají? Chcete návštěvu oslnit čistou kuchyní? Vyzkoušejte báječnou čistící metodu, která vám s vašimi problémy jistojistě pomůže. Navíc i ušetříte, protože nebudete muset kupovat drahé čistící prostředky. Vše vyřešíte přirozeně, jednoduše a levně. Dosáhnete tak ohromující výsledků.

Digestoř je velký pomocník

Digestoř všichni jistě dobře znáte. Pomáhá nasávat mastnoty a páru, která vzniká při vaření na sporáku. Díky digestoři si tak můžeme ušetřit skvrny na našem oblečení. Zejména v bytech panelových a bytových domů se nachází kuchyně, které jsou digestořemi vybaveny. Nicméně digestoř by měla být výbavou každé pořádné kuchyně. Ušetří nás spousty trápení.

Starejte se o ní

Úkol digestoře je jasný a hodně nám pomáhá. Čas od času ale taky digestoř potřebuje pomoci. Máme tím na mysli její očistu od mastnot a nečistot, které se na ní za dobu používání nachytaly. Většina z nás moc dobře ví, že vyčistit takovou digestoř není zase tak jednoduchý úkol. Usazený tuk se těžce odstraňuje, nicméně existuje řešení, které se během vteřiny o všechno postará.

Digestoř musí být čištěna nejen zvenku, ale také zevnitř. Pomocí této metody se to pro vás očista stane zábavou. Během krátké chvíle ji zbavíte veškerých nečistot, které byste za normálních okolností odstraňovali velmi dlouho.

Čistíme digestoř

Jako první vyjměte část filtru a umístěte jej do vzduchotěsného vaku s amoniakem. Přes noc nechte stát. Ráno filtr vyjměte, opláchněte ho horkou vodou a máte hotov. Doporučuje se ho ještě potřít alkoholovým roztokem, abyste ho zbavili všech nečistot.

Filtr můžete také namočit do solného roztoku a nechat ho tam 15 minut stát. Pokud se během té doby nevyčistí, trochu ho povařte a pak vyčistěte pomocí kartáčku.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]