Zoufalá matka 4 dětí utrpěla mozkovou mrtvici a ochrnula. Všemu nasadil pomyslnou korunu její manžel

starší matka s dospělou dcerou
Fotografie: Freeimages

V roce 2015 utrpěla 37letá žena krevní sraženinu, kvůli které zůstala od pasu dolů ochrnutá, ale diagnóza lékařů ji přesto nezlomila.

S paní Irenou z Ostravy se osud rozhodně nemazlil. Po mrtvici zůstala ochrnutá od pasu dolů a když ještě ležela v nemocnici, její manžel podal žádost o rozvod. Tato událost Irenu velmi zasáhla a zůstala sama se svými čtyřmi malými dětmi. Nicméně, několik dní poté, co se stala tato hrůzná událost, se objevil někdo, kdo Ireně opět pomohl najít naději v životě.

Byly to nejhorší chvíle jejího života

Irena strávila s manželem 14 let a myslela si, že ji opravdu miluje, ale později zjistila, že tomu tak už zřejmě není. V roce 2015 prodělala mozkovou mrtvici, což způsobilo, že zůstala ochrnutá. Lékaři jí řekli, že už možná nikdy nebude chodit. O pouhých pět dní později její manžel požádal o rozvod. Zatímco její bývalý manžel tvrdí, že ji požádal o rozvod den předtím, než ona prodělala mrtvici a když byla v nemocnici, pečlivě se staral o děti, Irena tvrdí, že to není pravda.

„Poté, co jsem prodělala mrtvici, jsem se musela vypořádat nejenom s ochrnutím, ale zároveň se ztrátou partnera. Když požádal o rozvod, jsem zůstala úplně sama,“ vzpomíná na nejhorší chvíle svého života Irena. V tu chvíli jsem se cítila jako, že to vzdám, ale věděla jsem, že tu musím být pro své děti. Mou největší oporou a pečovatelkou tehdy byla má nejlepší kamarádka. Když se ohlédnu zpět, byla jsem v manželství nešťastná, ale vybudovali jsme si společný život a měli zodpovědnost,” pokračuje silná máma.

Žena neztratila naději

Irena se snažila najít způsob, jak se zotavit ze svého zdravotního stavu a začít zase chodit. Její rodiče jí řekli, že rehabilitace může být užitečná při jejím pokusu o rekonvalescenci a že by možná mohla zase chodit. Proto se rozhodla najít osobního trenéra a napsala o tom na Facebook. Někteří z jejích přátel jí doporučili osmatřicetiletého Davida, bývalého hráče basketbalu, který by jí mohl pomoci. Tento okamžik nakonec vedl k seznámení mezi ní a Davidem.

David pomohl Ireně s cvičením a díky němu se jí podařilo nakonec zase postavit na nohy, i když stále měla problémy s chůzí. Irena a David zůstali v kontaktu i po skončení rehabilitace. David jednoho dne napsal Irenině, jak se jí daří, a mezi nimi se okamžitě rozsvítila pomyslná romantická kontrolka. Nakonec David pozval Irenu na rande, a ta s úsměvem souhlasila.

Irena a David se spolu dali dohromady a dnes jsou spokojeně pár už 11 měsíců. David má dceru z předchozího vztahu, takže jejich rodina je nyní velká a spojená. Irena sice musela čelit těžké situaci, ale nakonec z toho vyšlo něco pozitivního – našla si partnera, na kterého se může spolehnout. Teď ví, že má oporu a podporu, a může se spokojeně dívat do budoucna.

Zdroj: The Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*