Batole v noci uložila ke spánku. Dětská chůvička natočila, jak se k němu tulí kočka

Fotografie: Pixnio

Podívejte se na roztomilé záběry, které sdílela jedna maminka na TikToku. Záznam z dětské chůvičky ukazuje, že přátelství mezi dítětem a zvířetem se tvoří již od kolébky.

Nečekejte žádné děsivé záběry. Naopak, roztomilé video ukazuje, že i velké individuality, jako jsou kočky, dokážou velmi mile projevovat svou náklonnost. I když má maminka trochu obavy nechat miminko s kočkou samotné, záběry dokazují, že mu od kočky nic vážného nehrozí. Spíše se zdá, že kočka se rozhodla dělat malému děvčátku chůvu.

V postýlce s ní ležela jejich kočka

Na krátkém videu se můžete podívat na záznam z dětské chůvičky, která má i kameru. Maminka se tak může podívat, co se přímo v postýlce děje, a miminko tak průběžně kontrolovat, aniž by ho vzbudila. Jaké bylo její překvapení, když viděla, že její holčička nespí sama, ale že ji přišla hlídat jejich černá kočka Luna. Roztomile se k němu tulila.

@kellydealba PT. 2 When your cat manages to get the door open to get to her baby.. Their bond amazes me. Don’t worry mommy was there within a minute 🥰#corememory ♬ you are my sunshine – christina perri

Tu si rodina vzala z útulku, a poskytla jí tak milující domov. A měli opravdu šťastnou ruku, protože tato kočka se spíše chová jako hlídací pes. S malou Kallie se v postýlce mazlí a otírá se o ni hlavou. Miminko na ni také reaguje, ale zatím ji ještě nedokáže pohladit, ani její něžnosti oplácet. To se však změnilo o pár měsíců později, kdy maminka zveřejnila další video nerozlučných kamarádek.

Jsou to kamarádky nejen na spaní

Tady už je Kallie větší a spokojeně spí na sedačce v obýváku. Na ní se opět rozvaluje kočka Luna, která si společného šlofíka se svojí kamarádkou nikdy nenechá ujít. Když byla její dcerka miminko, maminka její pobyt s kočkou pečlivě kontrolovala, teď už si je ale jistá, že kočka dcerce nic neudělá, a nechává je, aby si užívaly společného kamarádství.

Mnoho lidí připojilo pod roztomilá videa komentáře. Taková láska mezi zvířetem a malým dítětem je vždycky dojemná. Skoro jako bych slyšela kočku říkat: toto je můj člověk, najdi si někoho jiného,“ komentovala jedna sledující majetnické chování Luny k male Kallie. Natočené záběry také dokazují, že černé kočky určitě nepřináší smůlu a zaručeně se u nich pobavíte.

Zdroj: Edziecko

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*