Matka šla do pokoje zkontrolovat svou spící dceru, ale to, co uviděla uvnitř, jí vyrazilo dech

Fotografie: Depositphotos

Maminka přišla do pokoje své spící dcery a začala vyšilovat v domnění, že se jejich pes Raven ztratil. Poté však přišla úleva.

Raven je šťastný pes. Před deseti lety ho zachránila jeho „máma“ Kristin a od té doby je milovaným členem rodiny. K jeho velké radosti se jeho rodina nedávno rozrostla, když se mamince narodila holčička jménem Addison. Od prvního dne, kdy miminko přišlo do domu, ho tento psí senior zbožňuje. Jeho „maminka“ věděla, že z něj bude úžasný „starší bratr“, a on rozhodně splnil její očekávání. Nyní tráví celé dny hlídáním své „sestřičky“ a považuje se za jejího ochránce.

Nejlepší přítel člověka

Více než ochránce je Raven Addisonin nejlepší přítel. Nic nemiluje víc než být po boku své malé „sestřičky“. Celé dny tráví se svou malou nejlepší kamarádkou a nikdy ji nespustí z očí. Jednoho dne šla matka svou dcerku uložit do postele, ale pak nemohla Ravena najít. Začala panikařit. Obvykle ho našla, jak někde v domě podřimuje, ale ten večer nebyl nikde k nalezení.

Fotografie: Piqsels

Kristin prohledala všechna obvyklá místa v domě a pak hledala dál venku, ale starého psa nemohla nikde najít. Nakonec se rozhodla zkontrolovat ještě Addisonin pokoj a ke své velké úlevě našla Ravena sladce uloženého v posteli vedle své dcerky! Oba se choulili pod dekami a dělili se o polštář, jako by to dělali už stokrát předtím. Addison jemně spala a očividně si užívala společnost svého chlupatého kamaráda v posteli.

Slova dojaté matky

Kristin byla tak dojatá, že tento vzácný okamžik natočila na svůj mobilní telefon. Později příspěvek sdílela na svém Facebooku a dodala: „Lidé, kteří říkají, že za peníze si štěstí nekoupíš, zřejmě nikdy nezaplatili adopční poplatek. Před deseti lety jsem odešla ze záchranné stanice s tímto malým chlapíkem a často si říkám – kdo koho zachránil? Dala jsem mu domov, ale on mi dal mnohem, mnohem víc.“

Kristin zveřejnila video na své stránce na Facebooku 10. července. Od té doby video zaznamenalo více než 9 milionů zhlédnutí. Dalo by se říct, že se tito dva kamarádi na spaní stali docela slavnými. Jsme si jistí, že si Raven našel nové místo k odpočinku, protože tito dva roztomilí mazlíčci se od sebe neradi oddělují. To jen dokazuje, že ze zachráněných psů mohou být ti nejlepší přátelé a že i psí senioři mají stále spoustu lásky na rozdávání.

Zdroj: YouTube / Raven napping with Addison, Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]