Matka se rozhodla, že prodá svého 7letého syna. Obálku peněz se 103 000 Kč vzala bez váhání, s Tomáškem se ani nerozloučila

Fotografie: Depositphotos

Tato matka by bez problému prodala svého malého syna. Inzerát s podrobnostmi sdílela na internetu, dokonce i cenu.

To, co se ve světě někdy děje, je opravdu šílené. Žena z ruského Jekatěrinburgu zveřejnila na internetu inzerát s nabídkou prodeje svého sedmiletého syna za 103 000 korun. Když jí někdo odpověděl, dovedla chlapce za ruku na určené místo a neměla problém s tím ho neznámým lidem dát. Nakonec ale všechno dopadlo úplně jinak.

Mysleli si, že jde o hloupý vtip

V Rusku funguje organizace Alternativa, která bojuje proti obchodování s lidmi. Takové situace se prý stávají velmi často. Online dobrovolníci sledují a reagují na podezřelé inzeráty jako zájemci, již si dítě chtějí koupit. Šestatřicetiletá žena z Jekatěrinburgu dala na internet inzerát, ve kterém nabízela svého syna za přibližně 103 000 korun. Peníze potřebovala na zaplacení svých dluhů.

Se svým novým přítelem už měla několik dalších dětí, takže se společně chtěli zbavit nejstaršího z nich. Lidé z organizace se zpočátku domnívali, že jde jen o hloupý vtip. K jejich překvapení se jim ale podařilo domluvit s ženou schůzku. Žena napsala, že chlapce předá v nákupním centru v Jekatěrinburgu. Tam k ní přišla žena z organizace, která předstírala, že má zájem o koupi chlapce.

Fotografie: Svět Kreativity

Ženu zadrželi policisté

Když ji matka chlapce uviděla, přišla k ní, vzala si peníze a chlapce, který velmi plakal, jí bez váhání dala. Myslela si, že je tím vše vyřešené, a tak se hned otočila a chtěla odejít pryč. Ale brzy na to ji zastavili policisté a dítě prohlédl lékař. Nyní je žena ve vazbě a chlapci už je rozhodně lépe. Kdo by chtěl žít s matkou, jež ho chtěla prodat.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*