Během pamětní jízdy na počest mrtvého syna došlo k další rodinné tragédii

Fotografie: Depositphotos

Nečekaná tragédie se odehrála v jedné motorkářské rodině. Matka na památku svého syna uspořádala vzpomínkovou jízdu, která se pro ni samotnou stala osudnou.

Nejhorší, co může rodiče za život potkat, je ztráta jejich dítěte. Bohužel této zkušenosti se nevyhnula Diane Everettová, jejíž syn zemřel při nehodě no motorce. Jelikož chtěla památku svého syna uctít, rozhodla se uspořádat konvoj, kterého se zúčastnili desítky motorkářů. Jelikož byla vášnivou motorkářkou také, rozhodla se ho sama účastnit. To se pro ní stalo osudnou. 

Fotografie: Pexels

Blesk udeřil dvakrát na stejném místě

Motorkářského konvoje se zúčastnilo neuvěřitelných 80 motorek. Jednu z motorek, která tímto konvojem jela, řídila sama Diane. Vše probíhalo ve smutečním duchu a Diane po celou cestu vzpomínala na svého milovaného syna. Nečekaně se ale na silnici objevil kůň a Diane ani na vteřinu neváhala a aby se nebohému zvířeti vyhnula, strhla řídítka směrem k blízkému stromu. 

Fotografie: Pexels

Bohužel náraz, který po tomto manévru následoval, se pro ni samotnou stal osudným. Celému incidentu přihlížel její nevlastní syn Joshua, který nemohl uvěřit vlastním očím. Jakmile uviděl trosky matčiny motorky, rozbrečel se a nechtěl věřit tomu, že během tak krátké chvíle ztratil dva nejbližší členy rodiny.

Nedodržela základní pravidla bezpečnosti

Přesné příčiny nehody Dianiny motorky se ještě stále vyšetřují. Na vině totiž s největší pravděpodobností nebyl jen kůň, který na silnici neměl co dělat, ale také vysoká rychlost, kterou Diane v návalu emocí nebyla schopná dostatečně ohlídat.

Velký vliv na tragédii má také skutečnost, že Diane neměla během jízdy na hlavě bezpečnostní helmu. I při smutečním konvoji se účastnila silničního provozu a měla proto více dbát na svou vlastní bezpečnost. 

Fotografie: Pexels

Rodina uspořádala sbírka, aby byla schopná pokrýt náklady dvou pohřbů. Joshua se během pohřbu své nevlastní matky nechal slyšet, že si myslí, že Diane na tomto světě bez svého syna nechtěla žít a rozhodla se proto vydat na cestu, která k němu vedla. Po smrti svého syna totiž trpěla silnými depresemi a jen velmi těžko se s touto velkou ztrátou vyrovnávala.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]