Mladá zpěvačka má neuvěřitelný talent. Oslnila porotu i diváky

Znáte někoho ve svém okolí, kdo má neuvěřitelný talent? Může se jednat třeba o tuto mladou dívku. Té je jenom 11 let a už ukazuje, že dokáže zcela bez problémů strčit do kapsy i celou řadu svých zkušenějších kolegů z pěvecké branže. Rozhodla se k tomu, že už si nebude zpívat jenom doma, ale že svůj talent ukáže světu.

Měla obavy

Zpívat si doma je přece jenom něco zcela jiného než jít vystupovat před lidmi. A to před velkým publikem a také před celkem drsnou porotou. Je jasné, že Serena Rigacci měl na začátku velké obavy a dlouho přemýšlela nad tím, zda udělala dobře nebo ne. To se nakonec zjistilo ve chvíli, kdy začala zpívat.

Vybrala si těžkou píseň

Znovu musíme připomenout, že Serenu Rigacci charakterizuje nízký věk, jelikož jí je jenom 11 let. A už si vybrala písničku, na kterou si mnohdy netroufnou ani dospělé zpěvačky. To jenom potvrzuje fakt, že tato mladá zpěvačka má jak odvahu, tak má i talent. A proč ho neukázat právě tím způsobem, že se zvolí zajímavá a těžká píseň. A jaká to byla? Známý hit od Whitney Houston. Jenom těžko by se našel někdo, kdo by tuto písničku neznal a nevěděl by, jak by měla přesně znít. Zpívat takový hit je pro každého obtížné, protože každý přesně ví, kde můžete udělat možnou chybu a jaká případná pasáž se vám nepovede.

Ohromila každého

S obavami vyšla na podium a začala dělat to, co umí nejvíce. A tím je zpěv. Rozezněla se hudba a když otevřela pusu a lidé uslyšeli první tóny, tak bylo jasné že před sebou mají dívku, která má talent. Která je zcela výjimečná. Stačila jenom malá chvíle a hned si získala porotu která ji měla hodnotit, tak i každého diváka v sále. Po celou dobu zpěvu byl každý nadšen. A to dal najevo i bouřlivým potleskem. Jak jinak než ve stoje. Pokud se sami chcete přesvědčit o výjimečnosti této zpěvačky, není nic jednoduššího než si ji poslechnout. Je jí jenom 11 let a už je dokonalá. Souhlasíte s tím?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]