Muž, oplodněný svou partnerkou, zvládl náročné těhotenství a porodil krásné miminko. Pak se ale strhla lavina nenávisti

Fotografie: iStock

V současné době mají lidé velkou volnost a mohou si tak sami určit, zda chtějí být ženou, nebo mužem. Tomuto transgender páru osud přál a nyní se jim narodilo dítě.

Pokud se nějakému páru zadaří a zjistí, že žena je těhotná, jsou z této novinky velmi šťastní. Narození dítěte je velkou událostí nejen pro lidi v páru, ale také pro zbytek rodiny a přátele. Ještě větší překvapení pro lidi přinesl tento transgender pár, jenž si velice přál dítě a jejich velký sen se jim po čase splnil. Díky tomu mohou společně vychovávat miminko, které je jejich vlastní.

Transsexualita je v dnešní době běžná

S nově přicházejícími pojmy, které se týkají sexuality, je velice pravděpodobné, že jste ještě nezaznamenali pojem transsexualita. Jedná se o muže nebo ženy, již se považují za opačné pohlaví bez ohledu na to, jaké pohlaví mají doopravdy. Ženy se tak velice často cítí být mužem a podle toho se i oblékají, chovají a mluví. Občas byste tak u nějakého muže ani nepoznali, že se jedná o ženu, protože má dokonalá gesta a celkové chování muže.

Mladý pár to neměl jednoduché

Někteří mladí lidé to nemají v životě zrovna jednoduché. Tento pár si zažil své a i během dospívání měli hodně problémů. Diane Rodríguez se narodila jako muž a měla jméno Luis. Její partner Fernando se narodil jako žena. Společně byli odsuzováni společností a jejich partnerství i životní styl mnoha lidem nedávaly smysl.

Společnosti přišel mladý pár podivný

I když už je transsexualita vcelku běžná, stále se najde mnoho lidí, kteří tomuto stylu života nefandí a podobní lidé jim vadí. Mladý pár tedy nebyl přijímán společností hezky, ale Diane ani Fernando to nevzdali. Našli si k sobě cestu a vydrželi spolu i přes to, že ostatní jim to mnohdy nepřáli. Fernando však jednoho dne přišel s krásnou zprávou, která se rychle rozšířila po světě.

Fernando otěhotněl, ale měl velké obavy

Jakmile se Fernando dozvěděl, že je těhotný, byl velice šťastný, ale zároveň plný obav z toho, co je čeká. V momentě, kdy zjistil těhotenství, začal brečet. Jeho pláč pocházel z radosti, strachu i bolesti.

Fotografie: Pexels

Přesto to pro něj byla krásná chvíle, velice dobře si pamatuje na to, že byl v daný moment nejšťastnější v celém životě. Diane na tom byla podobně a oba dva se těšili, až se jim miminko narodí.

Ani jeden z rodičů nepodstoupil změnu pohlaví a dítě bylo počato přirozeně. Porod proběhl císařským řezem a Fernando společně s Diane sdíleli fotografie z průběhu těhotenství na sociální sítě. Tento pár patří mezi jedny z prvních transsexuálních párů na světě, kterým se narodilo dítě. Společně nyní žijí jako rodina a fungují spolu velice dobře. Díky tomu, že věděli, že mají právo mít děti, toho využili a nyní si užívají společně strávené chvilky jako rodina.

Zdroj: Kidspot

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]