Muž sbíral víčka od piva 5 let, aby mohl vyrobit něco opravdu výjimečného. Výsledek se nedá popsat slovy

Fotografie: Depositphotos

Podívejte se, co tento muž zvládl vyrobit z víček od piva, které sbíral dlouhých 5 let. Je to opravdu obdivuhodné a moc pěkné.

Ne každý člověk je tak zručný, že by si doma něco zvládnul udělat sám. Ale potom tu jsou takoví kutilové, kteří si zvládnou vyrobit úplně vše, co chtějí. A tento muž byl jedním z těch šikovných lidí. Do toho je také velmi trpělivý, protože dlouhých 5 let sbíral víčka od piva. Chtěl z nich totiž vyrobit něco úžasného, a to se mu nakonec doopravdy podařilo.

Chtěl vytvořit něco vlastního

Jednou z nejlepších věcí, které pro sebe můžete udělat, je vytvořit si v bytě něco přesně podle vašich představ. Každý totiž chce, aby jeho domov byl odrazem jeho osobnosti, hodnot, zájmů a individuality. Můžete si vymalovat pokoj do své oblíbené barvy, pověsit nějaké krásné obrazy a nebo si uspořádat nábytek tak, aby vám úplně vyhovoval.

A něco takového měl v plánu i tento muž jménem Chris. Ten dlouhých 5 let sbíral víčka od piv, aby z nich vytvořil něco vlastního. Chris o své kuchyni vypráví, že před pěti lety začal sbírat víčka od piva, aby si v kuchyni vytvořil svoje vlastní dílo. Chris totiž chtěl, aby jeho kuchyň získala aspoň nějaký nádech barev.

Je opravdu šikovný

Vzhled kuchyně byl čistý a moderní, se spoustou dlaždic a žuly, ale byla zde převážně neutrální barevná paleta, a to pro Chrise bylo opravdu nudné. Vyrobil speciálně navrženou pracovní desku v kuchyni, jejíž dokončení trvalo téměř 5 let. Skládá se totiž se ze sbírky tisíců víček od lahví. S pomocí svých přátel a rodiny vlastně nasbíral všechny druhy víček, kolem 2 530 pivních víček.

Rozhodl se vytvořit ústřední bod v místnosti, který okamžitě upoutá pozornost lidí, kteří ho navštíví. Také chtěl, aby se tento bod týkal jídla a pití. Víčka nejprve vyžadovala pečlivé třídění, plánování a uspořádání, ale nakonec Chris skončil s jedinečnou kuchyní, kterou jste určitě nikde u nikoho neviděli. Podívejte se na video, je opravdu šikovný.

Zdroj: BoredPanda