Muž ženě vyrobil invalidní vozík. Zvládne jakýkoliv terén

Tento manžel vyrobil něco, co si zaslouží obdiv. Pro svou ženu zhotovil invalidní vozík, který překoná jakýkoliv terén. Právě díky tomu může žena opět žít plnohodnotný život, jelikož se díky tomuto vozíku dostane v podstatě všude. Může být kdekoliv v domě a kdekoliv venku.

Důsledek nehody

Byla to zdravá žena, která měla se svým manželem tři děti. Bohužel během vážné dopravní nehody došlo k tomu, že žena ochrnula. Její manžel Brad, i všechny děti v autě byli téměř nezraněni. Jenom ona, měla velmi vážné následky. Lékaři dlouho nevěděli, co bude v následujících týdnech. Potom muži řekli, že jeho žena Liz naštěstí přežije, ale bude ochrnutá.

Muž jí chtěl pomoci žít běžný život

Pro Liz to byla velká rána, jelikož milovala procházky a turistiku. Nyní, když byla ochrnutá, nic z toho nemohla. Klasický invalidní vozík je určený jenom na pevný terén a každá nerovnost mu dělá problémy. Manžel viděl, jak je jeho žena smutná a den za dnem je stále více rezignovaná, jelikož ví, že se už nikdy neprojde po svých oblíbených místech. A tak se rozhodl, že to musí změnit.

Začal pracovat na něčem unikátním

Brad byl vystudovaným strojařem a pracoval jako technik. Díky tomu mu nebylo cizí navrhovat řadu věcí, stejně jako se mohl snadno dostat k celé řadě různých součástek. A tak se pustil do práce a začal tvořit něco unikátního. Ženě nic neřekl a ta nechápala, proč chodí každý den do garáže a co tam vlastně vytváří.

Výsledek byl dokonalý

Když bylo hotovo, ukázal Brad své ženě Liz to, co vytvořil. Byl to zcela unikátní terénní invalidní vozík, se kterým bude moci kamkoliv. Podle jeho slov nikdy nezapomene na radost ve tváři své ženy, když jí vozík ukázal. Ta ho hned vyzkoušela. A následující dny? Oba dva jezdili po výletech, bez ohledu na to, v jakém terénu se cílová místa nacházela. Díky lásce a šikovnosti muže má Liz zase ty zájmy, jako dříve.