Na oslavě narozenin malém zabili malého Dominika. Matka teď varuje ostatní, může se to stát i vašemu dítěti

Děti si často hrají s ostatními dětmi a někdy dochází i ke zraněným. Na oslavě tohoto chlapce došlo k velmi vážnému zranění a jeho maminka prosí ostatní rodiče, aby dávali větší pozor na své děti.

Je velmi pravděpodobné, že se malé děti při dorůstání několikrát zraní. Tato zranění jsou potřeba, aby se ze svých chyb poučili a uvědomili si, že některé věci jednoduše dělat nemohou, protože bolí a zraňují. Tento chlapec přišel k vážnému zranění na vlastní oslavě, kde si pouze nevinně hrál s ostatními dětmi. Stačila ale pouhá chvilka nepozornosti a nyní se bude muset dlouho léčit.

Dětské hrátky končí občas zraněním

Někdy se děti při hře dostanou do velké euforie a začnou se chovat bláznivě. I když se zpočátku všichni smějí a dané okamžiky si užívají, občas se stane, že při podobném zbrklém hraní dojde ke zranění. Poté rodiče musí uklidňovat své děti a ošetřit jim zranění. Tento chlapec jménem Dominik se však zranil velmi vážně a musí podstoupit dlouhou rekonvalescenci.

Můj syn se těšil na oslavu

„Když se Dominik dozvěděl, že mu chceme uspořádat oslavu v herním centru, byl z toho nadšený. Od této informace se každý den těšil, až nastane den jeho narozenin, kdy bude moci s kamarády trávit hodně hodin zábavou. Byla jsem samozřejmě také nadšená, protože vidět radost v očích mého syna pro mě bylo něco dokonalého.“ Vyprávěla Andrea o tom, jak plánovala s manželem oslavu pro svého syna Dominika.

Osudný den narozenin

„Jakmile nastal den, kdy měl Dominik narozeniny, byl již ráno připravený na to, abychom mohli vyrazit. Až při cestě do zábavního parku jsem mu řekla, že ho vezu do trampolínového parku a že tam na něj již čekají jeho kamarádi. Protože se jednalo o dětské herní centrum, byla jsem na oslavě pár hodin a poté jsme si manželem zašli do vedlejší kavárny na občerstvení. Děti měli hlídat zaměstnanci trampolínového parku.“ Řekla Andrea, která nyní lituje toho, že spoléhala na nezodpovědné lidi na brigádě.

Fotografie: Pixabay

Dominikovo vážné zranění

„Když jsme se vrátili z kavárny do dětského trampolínového parku, zjistili jsme, že je Dominik vážně zraněný. Byl ihned odvezen do nemocnice, kde nám lékaři řekli, že má zlomenou holenní kost, obě růstové ploténky a poškozený meniskus. Bylo nám jasné, že náš syn stráví několik měsíců na lůžku a jeho rekonvalescence bude dlouhá.“ Řekla Andrea a pokračovala s vyprávěním.

Syn se zranil na trampolíně

„Protože mě zajímalo, jak ke zranění vůbec došlo, zeptala jsem se svého syna i jeho kamarádů. Podle všeho všichni společně skákali na trampolíně a v jednu chvíli Dominik spadl. Zaměstnanci parku mu řekli, aby vstal, ale další dítě u něj skákalo tak silně, že Dominik ještě několikrát nadskakoval a padal a pak už nemohl vstát vůbec.“ Andrea řekla, že když se to dozvěděla, byla hodně naštvaná.

Chyba zaměstnanců trampolínového parku

„Dle mého názoru byla velká chyba zaměstnanců, že dětem neřekli, aby přestaly skákat, když Dominik upadl. Kdyby tuto pouhou jednu větu řekli, možná by se Dominikovi nic nestalo. Prosím tedy všechny rodiče, aby na své děti dávali pozor i při hraní, protože i nevinná hra může skončit takto špatně.“ Dovyprávěla svůj příběh Andrea a žádá rodiče, aby opatrovali své děti.