Na palubě letadla hrozivě křičelo miminko. Stevard udělal něco, co rozplakalo nejen jeho matku

Fotografie: Depositphotos

Zatímco mnoho lidí se v práci často trápí a nebaví je, laskavý stevard svou práci zvládl na jedničku a šel nad rámec svých povinností.

Americká maminka Ashley Dowell cestovala se svými třemi dětmi, když její devítiměsíční dítě začalo být nervózní a podrážděné. Samozřejmě se obávala, že si vyslouží zkoumavé pohledy a nelítostné úšklebky cestujících, kterým vadil hluk. Podle Zatímco maminka tápala a snažila se své dítě uklidnit, přišel jí na pomoc laskavý stevard.

Stres na palubě letadla

Nikdo nechce být tím, komu začne v letadle plakat dítě tak, že se nedá utišit. Bohužel pro Ashley Dowell a jejího manžela se to přesně stalo během rodinného výletu. Rodina z Rockfordu ve státě Illinois v USA byla na cestě na rodinnou dovolenou do Disney Worldu v Orlandu na Floridě. Všimli si, že cestujícím v letadle začal pláč vadit a nic z toho, co rodiče udělali, nepomohlo.

S manželem se snažili ze všech sil, aby se jejich dítě uklidnilo, ale malá se nechtěla hnout. O patnáct minut později se objevil jejich anděl strážný a malou Alaynu si vyzvedl. Laskavý muž s úsměvem pohoupal malé miminko a nechal rodiče, aby se uklidnili a měli chvilku zdravého rozumu. Za chvíli se Alayna uklidnila a přestala plakat, když odpočívala v náručí laskavého stevard.

Chování stevarda je překvapilo

Maminka z Illinois tvrdí, že laskavé jednání stevarda jí připomnělo, že stále „existují i dobří lidé“, poté, co stevard utěšoval její křičící dítě během prvního letu. Na Facebooku napsala, že bude „navždy vděčná“ zaměstnanci společnosti Southwest Wesleymu Huntovi za pomoc při uklidnění její devítiměsíční dcery Alayny cestou na nedávnou rodinnou dovolenou v Disney Worldu.

Fotografie: Piqsels

Videozáznam této milé scény se od té doby stal na internetu virálním a k dnešnímu dni má 76 000 zhlédnutí. Uživatelé internetu vzdávají stevardovi hold. Někteří vtipně poznamenali, že by jej potřebovali domů, aby uklidnil také jejich děti.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]