Návštěva zoo se změnila v nebezpečný hazard. Žena se rozhodla provokovat lva

Tato návštěva zoo byla pro mnoho lidí velkým šokem. Viděli totiž ženu, která se dostala do výběhu k lvům. Nikdo nechápe, proč nedbala bezpečnostních pokynů, ani proč se rozhodla takto riskovat svůj život. Nikdo soudný a rozumný by něco podobného patrně neudělal. Každý velmi dobře ví, že lev je král džungle a není rado si s ním zahrávat.

Vstoupila přímo do jeho prostředí

Jak má vypadat běžná návštěva Zoo, to každý rozumný člověk ví. Drží se na vyznačených cestách a zvířata jenom pozoruje. Rozhodně se je nesnaží krmit, nesnaží se jim cokoliv dělat a už vůbec se nesnaží jít k nim. Zvláště, když jde o lva. Těžko pochopit, co se honilo v hlavě této ženě, když překonala všechna bezpečnostní opatření a vlezla tam, kam se ani ošetřovatelé neodváží. Vstoupila přímo do výběhu lva. Kdo ji viděl, ten byl v šoku.

Začala na sebe dokonce upozorňovat

Aby toho nebylo málo, žena šelmu dokonce dráždila. Začala na sebe upozorňovat jak tím, že na lva pokřikovala, tak i tím že na něho mávala a také si neodpustila drobný taneček. Na slabší povahy šly v tuto chvíli mrákoty, jelikož bylo celkem jasné, co se v nejbližší chvíli stane. Kdo někdy viděl na záběrech lva při lovu, ten jasně ví, že nedá nikomu šanci.

Zoo rychle zareagovala

Když ošetřovatelé zjistili, co se děje u lví klece, na nic nečekali a začali rychle jednat. Jejich povinnost byla jasná. Dostat tuto ženu co nejdříve do bezpečí. To se naštěstí povedlo a lev jí neublížil. To ale neznamená, že jí nečekají žádné následky. Porušila mnoho věcí, a tak se musí připravit na to, že bude muset řadu věcí vysvětlovat na policii. A očekává se, že trest, který vyfasuje nebude nijak malý. A má velké štěstí, že se nikomu nic nestalo. Nejenom jí, ale třeba i ošetřovatelům, kteří se ji snažili zachránit. Buďme rádi, že se nic nestalo, ale takové chování je neskutečný hazard.