Nejkrásnější vánoční dekorace vznikne pouhým smotáním obyčejného papíru

Proč vyhazovat peníze za kýče, když se vánoční dekorace dají snadno vyrobit. Postačí úplně obyčejný bílý papír. Pokud je správně ohnutý a správně nastříhaný, může vzniknout něco, co dokonale vyzdobí interiér vašeho domu či bytu. Společně se podíváme hned na trojicí nápadů, které jsou jednoduché na realizaci a zároveň jsou esteticky dokonalé.

Vánoční stromeček z papíru

Začneme tím zaručeně nejzajímavějším a také nejkrásnějším. Je to vánoční dekorace v podobě stromečku, který je vyrobený z obyčejného bílého papíru, který používáte třeba ve vaší tiskárně. Vezměte několik listů daného papíru a následně ho smotejte do tvaru kuželu. A takto postupujte i u dalších. V tu chvíli máte k dispozici hromadu takto připravených papírů a patrně nevíte, co s nimi.

Jejich následné využití je velmi jednoduché. Vezměte papírový tubus a dané kužely na něho začněte lepit. Od spodu tak, aby byla špička kuželu nahoře. Takto pokračujte po celém obvodu, jeden za druhým, až k samotnému vrcholu. Potom udělejte krok zpět a pokochejte se svým dílem – dokonalým vánočním stromečkem.

Dekorační nádoby plné ozdob

Druhý tip na vánoční dekorace je podstatně jednodušší. Jde o osvědčené a dlouhodobě populární dekorační nádoby. Postačí několik skleněných nádob různých velikostí, ale i různých tvarů. Ty následně plníte třeba nepotřebnými vánočními kouličkami a jinými ozdobami. Fantazii se zde meze nekladou a je jenom na vás, co použijete a do jakého odstínu dekorace naladíte.

Svítící nápis

Nápisy jsou v interiéru velkým hitem. Využijte je i vy. Stačí když je zkombinujete s vánočními světýlky, která také pomohou navodit tu pravou atmosféru. A jak na to? I tady je postup jednoduchý. Stačí mít k dispozici požadovaný nápis, který světýlky doplníte. Potom zapojíte do zásuvky a dokonalá vánoční dekorace je na světě.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]