Nejlepší apartmány v Chorvatsku přímo u moře

Plánujete dovolenou v Chorvatsku, ale nevíte kde si sehnat ubytování? Poradíme vám tři nejlepší apartmány, které v Chorvatsku můžete sehnat. Všechny se nachází nedaleko moře, a tak máte nejen krásný výhled na pláže, ale máte to k nim a vodním radovánkám jenom pár kroků.

Apartman Floresita

Bytový komplex se nachází v soukromé vile v Zadaru, 5 minut chůze do starého města Zadar a 1,5 min chůze na pláž. Chorvatsko patří k oblíbeným místům pro letní dovolenou. Apartmán má vlastní zahradu s veškerým obsahem. Mír a pohoda je zde zaručena. Apartmán je ideální pro rodiny s dětmi. Má dvě ložnice zcela odděleny s kuchyní a sociálním zařízením. Parkování je zde pro tři auta. Domácí mazlíčci jsou zde povoleni.

Recenze:

Právě jsme strávili skvělý týden v tomto bytě v Zadaru. Byt je ideálně situován v klidné vilové čtvrti, ale je v pěší vzdálenosti od starého města, pláže, velkého supermarketu a autobusového nádraží. Prostor je velmi dobře vybaven a majitel byl velmi příjemný a udělal nám prohlídku místní oblasti, takže jsme mohli snadno najít cestu do hlavních oblastí. Zakoupíte-li si ubytování last minute, nevyjde vás taková dovolená ani draho. 

Apartmán Condo  50m od moře

Tento velmi luxusní apartmán v Dalmácii nabízí pro své zákazníky obrovský komfort. Pokoje v apartmánu mají balkón, mrazák, DVD přehrávač, mikrovlnou troubu a sprchový kout. V celém bytovém komplexu je přístup k internetu. Pokoje jsou zde dvoulůžkový nebo jednolůžkový. Je zde také rozkládací pohovka pro přátele. Apartmán má vlastní krbová kamna pokud jej plánujete navštívit také v zimě. U apartmánu je příjemné posezení s grilem anebo zde naleznete televizi. Je zde vše pro ideální rodinnou dovolenou.

Apartmány Silvano, Mandre

Apartmány Silvina se nachází v poklidném letovisku Mandre. Asi 20 – 40 m od oblázkové pláže. Jsou jako stvořené pro dovolenou u moře. Ubytovat se můžete v apartmánech pro 2-6 osob. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, kuchyně, terasy. Mnoha apartmánů má také krásný výhled na moře. Zajímá-li vás více další apartmány na uvch.cz 

Obrázek: pixabay.com

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]