Manželé koupili nejošklivější dům v ulici. Za 2 roky ho proměnili ve vysněné bydlení

Fotografie: Depositphotos

Prakticky při každé koupi nového domu si ho noví majitelé předělají podle svých představ. Tento dům však potřeboval opravdu hodně času a péče.

Koupě každého nového domu či bytu povětšinou provází nějaké úpravy nebo kompletní rekonstrukce. Každý člověk má jiný vkus, a tím pádem bývá proměna nového bydlení prakticky nevyhnutelná. Tito dva manželé se rozhodli si koupit dům, který nepotřeboval drobné úpravy, ale rovnou generální rekonstrukci. Ovšem to, co z tohoto domu provedli, bylo úžasné.

Manželé koupili dům i přes jeho vady

I když si tento dům manželé pečlivě prošli a pořádně ho prozkoumali, rozhodli se ho koupit i navzdory jeho nedostatkům a vadám. Nejvíce ze všeho se jim zamlouvala lokalita, ve které se stavba nacházela. Dům stál na kraji ulice s krásným výhledem do přírody, což byl jeden z hlavních důvodů toho, proč se jim tolik zalíbil.

Cena domu nebyla rozhodující

Jelikož byl dům v hrozném stavu, odráželo se to samozřejmě i na jeho ceně. Jeden muž ze sousedství dokonce dům označil za jeden z nejošklivějších, co kdy viděl. Manželé později prozradili, že tento aspekt však vůbec neovlivnil jejich rozhodnutí. Zamilovali se do místa, kde dům stál, a do výhledu, který z domu byl. Tak jako tak byla cena přívětivá, což muži a ženě dalo více možností ohledně přestavby.

Rekonstrukci potřeboval exteriér i interiér domu

Ihned po koupi domu začali manželé s rekonstrukcí. Tu potřeboval vnitřek i vnějšek celého domu. V první řadě bylo především potřeba opravit zchátralý zevnějšek, o což se postarala najatá firma. Během prací této firmy manželé spolu s přáteli vyklízeli veškerý nepořádek a nepotřebné věci, jež se nacházely uvnitř domu. Poté mohli začít s rekonstrukcí interiéru.

Přestavba trvala dlouho

Na rekonstrukci manželský pár tvrdě pracoval skoro 2 roky. S pomocí několika firem a také jejich přátel se jim nakonec povedlo dům proměnit v krásné moderní bydlení, které jim nyní spousta lidí závidí. Onen zmíněný soused, jenž v minulosti o domu tvrdil, že je to nejošklivější stavení, co kdy viděl, nyní své tvrzení přehodnotil. Manželé sklidili pochvalu od hodně lidí. Paradoxem je, že i když vše bylo dle jejich představ, nakonec se rozhodli dům nabídnout k prodeji a přestěhovat se jinam. Ovšem i rekonstrukci svého nového domova pečlivě dokumentují na své sociální sítě.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*