Král Karel III. vystoupil s prohlášením, které změní životy celé královské rodiny

Fotografie: Depositphotos

Všechno zlé je k něčemu dobré. Napjaté vztahy mezi Harrym a zbytkem rodiny se možná brzy budou moci napravit. A to na tradičním prázdninovém sídle ve Skotsku.

Smutné okolnosti nahrávají tomu, že by se mohly prolomit ledy v královské rodině. Jak uvádí TN, král Karel III. měl svému mladšímu synovi naznačit, že by jej rád viděl i s rodinou na Balmoralu. Tady rodina tradičně tráví část letních prázdnin. Míček je na straně Harryho a Meghan. Vyjdou vstříc nemocnému králi, který neměl mnoho příležitostí vidět svá dvě vnoučata?

Na Balmoralu by mohli vyřešit rodinné spory

„Mluvil jsem s lidmi z Kensingtonského paláce a podle nich král Karel Harrymu a Meghan naznačil, že by v létě měli přijet na Balmoral a pokusit se vyřešit rodinné spory,“ řekl expert na královskou rodinu Tom Quinn deníku Mirror. Tradiční prázdninové sídlo královské rodiny by tak mohlo vůbec poprvé přivítat Archieho a malou Lilibeth, kteří žijí se svými rodiči ve Spojených státech. Jejich dědeček neměl dosud mnoho příležitostí svá vnoučata vidět.

I když vztahy mladšího syna s královskou rodinou jsou už dlouhou dobu napjaté, okolnosti posledních měsíců možná otevřou dveře pro změnu. Karel III. i princezna Kate bojují s rakovinou a dá se předpokládat, že už jenom kvůli svému mediálnímu obrazu by Harry s Meghan mohli na toto pozvání kývnout.

Princezna Kate se s rakovinou léčí ve velmi chladném sídle. Odborníci z toho však nejsou nadšení

Princ Harry přijede do Británie už v květnu

„Ale Meghan pořád chce tu omluvu od Williama, krále Karla a Kate, takže pro ni bude těžké spolknout svou hrdost, ovšem na druhou stranu nebude chtít vypadat, že v sobě chová zášť, protože to povede ke kritice. A ona opravdu nesnáší kritiku. Na druhou stranu ví, že když se omluví a řekne, že nemůže přijet do Balmoralu, vždy se může opřít o potřeby dětí,“ dodal Tom Quinn.

hrad Balmoral
Fotografie: Freepik

Samotný Harry se v nejbližších dnech do Spojeného království chystá. 8. května by měl promluvit u příležitosti 10. výročí speciální bohoslužby Invictus Games v katedrále svatého Pavla v Londýně. Nepředpokládá se však, že by jej při této příležitosti doprovázela i jeho manželka. Případné setkání v letním sídle by bylo příležitostí k tomu, aby rodina konečně viděla Harryho děti.

Spor totiž trvá již od roku 2020. V době, kdy Harry s Meghan přesídlili do Spojených států, měl malý Archie jen několik měsíců a Lilibet se narodila až v USA. Od té doby podnikl princ Harry několik návštěv Velké Británie. Jeho manželka však většinou zůstává i s dětmi doma. Na SvětěKreativity se můžete také podívat na zprávu od nemocné princezny Kate, která do pár hodin obletěla celý svět.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*