Nevěra je problém celé společnosti. Tento muž ji vyřešil velmi svérázně

Nevěra je problém mnoha párů. Tento muž měl podezření na svou ženu a když měl dost důkazů, rozhodl se ke svéráznému činu. Mnoho jiných mužů by svou ženu jasně konfrontovalo, proběhlo by několik hádek a dost možná by došlo i k tomu, že by se jeden z páru odstěhoval. Tento muž se rozhodl, že bude mnohem sofistikovanější. A vlastně také mnohem zákeřnější.

Nejprve nasbíral důkazy

Nechtěl, aby se spletl, a tak postupně sbíral různé důkazy a všímal si detailů. Toto trvalo nějakou dobu, až došlo k tomu, že si byl jistý, že nevěra je stoprocentní. A tak začal spřádat svůj dokonalý plán, který opravdu nemá obdoby. A nezapojil do něho jenom sebe, ale i své známé a rodinu. O to zajímavější byl výsledek.

Uspořádal falešnou oslavu narozenin

Rodině a známým řekl, že pro svou ženu pořádá oslavu narozenin. Ale že půjde o tajné překvapení, a tak jí nikdo nesmí nic říci. Všichni se postupně chystali a mužova nevěrná žena neměla o ničem ani tušení. On přesně věděl, co chce udělat a všechny detaily jeho plánu začínaly mít jasně patrné obrysy. O tom, co se ve skutečnosti stane však věděl jenom on sám.

Ženě řekl že jde na firemní večírek a vrátí se po půlnoci

V den jejích narozenin řekl, že jde na firemní večírek, o kterém mluvil už několik týdnů předem. Tušil, že nevěrná žena si domů pozve svého milence. V ten den jí také řekl, že nepřijde dříve než po půlnoci. Jak správně tušil, žena toho hned využila. Chvíli byl schovaný u domu, aby se přesvědčil o tom, že milenec skutečně dorazil na místo. V tu chvíli vzal muž do ruky telefon.

Do hodiny tu byli všichni

Zhruba do hodiny se před domem shromáždili všichni známí, ale i členové rodiny. Měli v ruce dorty, balónky a dárky. Každý z nich si skutečně myslel, že jde na oslavu narozenin. Jenom hlavní strůjce této pomsty věděl, k čemu následně dojde.

Všichni vtrhli dovnitř

Překvapení to bylo skutečně velkolepé. Všichni nečekaně vtrhli dovnitř za ohromného jásotu. Po chvíli zjistili, co se děje. Žena se svým milencem byli v tu chvíli v tom nejlepším. Její nevěra byla odhalena před všemi, které zná. Horší trest pro ženu patrně nemohl nastat, nemyslíte?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]