Nevěra je problém celé společnosti. Tento muž ji vyřešil velmi svérázně

Nevěra je problém mnoha párů. Tento muž měl podezření na svou ženu a když měl dost důkazů, rozhodl se ke svéráznému činu. Mnoho jiných mužů by svou ženu jasně konfrontovalo, proběhlo by několik hádek a dost možná by došlo i k tomu, že by se jeden z páru odstěhoval. Tento muž se rozhodl, že bude mnohem sofistikovanější. A vlastně také mnohem zákeřnější.

Nejprve nasbíral důkazy

Nechtěl, aby se spletl, a tak postupně sbíral různé důkazy a všímal si detailů. Toto trvalo nějakou dobu, až došlo k tomu, že si byl jistý, že nevěra je stoprocentní. A tak začal spřádat svůj dokonalý plán, který opravdu nemá obdoby. A nezapojil do něho jenom sebe, ale i své známé a rodinu. O to zajímavější byl výsledek.

Uspořádal falešnou oslavu narozenin

Rodině a známým řekl, že pro svou ženu pořádá oslavu narozenin. Ale že půjde o tajné překvapení, a tak jí nikdo nesmí nic říci. Všichni se postupně chystali a mužova nevěrná žena neměla o ničem ani tušení. On přesně věděl, co chce udělat a všechny detaily jeho plánu začínaly mít jasně patrné obrysy. O tom, co se ve skutečnosti stane však věděl jenom on sám.

Ženě řekl že jde na firemní večírek a vrátí se po půlnoci

V den jejích narozenin řekl, že jde na firemní večírek, o kterém mluvil už několik týdnů předem. Tušil, že nevěrná žena si domů pozve svého milence. V ten den jí také řekl, že nepřijde dříve než po půlnoci. Jak správně tušil, žena toho hned využila. Chvíli byl schovaný u domu, aby se přesvědčil o tom, že milenec skutečně dorazil na místo. V tu chvíli vzal muž do ruky telefon.

Do hodiny tu byli všichni

Zhruba do hodiny se před domem shromáždili všichni známí, ale i členové rodiny. Měli v ruce dorty, balónky a dárky. Každý z nich si skutečně myslel, že jde na oslavu narozenin. Jenom hlavní strůjce této pomsty věděl, k čemu následně dojde.

Všichni vtrhli dovnitř

Překvapení to bylo skutečně velkolepé. Všichni nečekaně vtrhli dovnitř za ohromného jásotu. Po chvíli zjistili, co se děje. Žena se svým milencem byli v tu chvíli v tom nejlepším. Její nevěra byla odhalena před všemi, které zná. Horší trest pro ženu patrně nemohl nastat, nemyslíte?