Nošení tašky vypovídá o osobnosti člověka více, než si myslíte

Myslíte, si, že nošení tašky o vás absolutně nic neříká? Je to velký omyl. To, jak ji máte na svém těle prozradí vaše vlastnosti. Až příště budete vyrážet ven, do práce, nebo kamkoliv jinam, zastavte se u zrcadla a soustřeďte se na to, jak je vaše taška pověšena. Ačkoliv to může znít, jakkoliv zvláštně, realita je taková, že to, jak máte tašku zavěšenu na svém rameni řekne mnoho o tom, jaká jste.

Varianta 1

Nosíte svou tašku tímto způsobem? Pokud ano, říká to o vás, že máte silnou a také nezávislou osobnost. Nic vás nepřekvapí a jste překvapena na cokoliv. Máte raději vlastní pravidla než to, že musíte dodržovat několik jiných.

Varianta 2

Pokud držíte svou tašku jenom tak za ucho, nebo ho ani nepotřebujete, tak jste osobou, která má ráda organizaci. Ta je spojena s celým vaším životem. Také vynikáte v oblastech asertivity. Velmi často vám nechybí ambice, hlavně potom v profesním životě. Mnohdy na to mohou vaši kolegové reagovat negativně.

Varianta 3

Dát si jednoduše tašku přes rameno? Pokud to uděláte, vypovídá o vás toto nošení tašky hlavně to, že milujete celkovou pohodlnost. Neřešíte žádné zbytečné věci a milujete svobodu. Nerada se svazujete pravidly. Váš vzhled řešíte minimálně, důležité je to, jak se cítíte. I proto jste pohodovou osobností, která neřeší zbytečnosti.

Varianta 4

Myslíte si, že takto nosíte tašku hlavně proto, že je to bezpečné? Nosíte ji tak i poroto, že máte možné obavy z čehokoliv. Vše sebevědomí není příliš velké a pokud se objeví něco nového, přistupujete k tomu vždy s poměrně velkým strachem. Raději byste dělala jenom to, co znáte a co je vám příjemné.

Varianta 5

I tady vás charakterizuje celkový defenzivní postoj, který může ukazovat na to, že můžete mít různé obavy. Z čeho konkrétně? Na tom nezáleží. Toto nošení tašky dává najevo, že se bojíte. V současném světě tak můžete být doslova ztracená. A to je problém. Tento váš stav ovlivňuje i to, že nedokážete mít důvěru v lidi ve vašem okolí. Třeba v přátele.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]