Novomanželé odjeli na krátké líbánky. Po návratu domů je čekalo nemilé překvapení, tchyně překročila červenou čáru

Fotografie: Depositphotos

Po většině svatebních obřadů následují dny, které novomanželé tráví primárně spolu na svatební cestě. Tento pár byl po svém návratu domů vcelku zklamaný z toho, co je čekalo.

Láska hraje hlavní roli, když se jedná o svatbu, líbánky nebo výročí. Většina lidí odjede po veselce na dovolenou, která se jinak nazývá i svatební cesta. Tento čas je vyhrazen pouze pro zamilovaný pár. Po svatební cestě následuje návrat domů, kde na novomanžele opět čeká realita. Občas bývá návrat tvrdší, než je očekáváno.

Svatba začala skvěle

Každý pár má jinou představu o tom, jak by měla probíhat jejich svatba. Někteří se chtějí ocitnout na exotickém místě u moře a jiní raději v lese, kde je klid a ticho. Většinou se lidé rozhodují podle toho, jaký mají rozpočet na celou svatbu a kolik jim zbyde na líbánky. Jeden šťastný pár se před nějakým časem rozhodl, že se vezmou a uskuteční svatbu. Samozřejmě chtěli, aby vše probíhalo hladce a podle představ.

Fotografie: Pixabay

O celém příběhu se nevěsta rozhodla podělit na anonymním fóru. Zde uvedla, že celá svatba proběhla skvěle a podle jejich představ. To, co ji však zklamalo, vůbec předem neočekávala. S manželem se předem rozhodli, že na svatbě budou servírovat hostům velké množství koláčků. Zbytek koláčků a svatebního dortu si chtěli vyfotit a zamrazit do příštího výročí.

Omezený rozpočet na svatbu

Jejich rozpočet na svatbu byl trochu omezený, a proto jejich líbánky trvaly pouhé 4 dny. Rodiče manžela požádali o to, zda by mohli zůstat v jejich domě ještě dva dny po svatbě, zatímco oni byli na svatební cestě. Také nechtěli utrácet za hotel a chtěli si ušetřit trochu financí. Tento nápad se zdál dobrý, dokud se manželé nevrátili domů z dovolené.

Fotografie: Pixabay

Po návratu byli nemile překvapeni

Pár se těšil, že až se vrátí domů, budou už spolu bydlet jako manželé. Avšak netušili, že radost a nadšení ze svatební cesty brzy skončí. Po návratu do domu totiž zjistili, že koláčky a svatební dort jsou pryč. Dort sice nebyl příliš drahý, ale chtěli si ho uschovat do příštího roku a vytvořit si vlastní tradici.

Když nevěsta konfrontovala ženichovi rodiče, zaskočila ji jejich odpověď. Ti jí totiž sdělili, že je nechutné schovávat dort na rok do mrazáku a jeho snězení byla pouhá laskavost.

Fotografie: Pixabay

Ve fóru se vyjádřili i čtenáři

Nevěsta se dále ve fóru zeptala ostatních, jak by reagovali oni. Také ji zajímalo, jestli její reakce byla přehnaná, nebo zda má právo být naštvaná. Velice ji mrzelo, že si sice mohou koupit jiný dort, ale zničilo to jejich plánovanou tradici. Mezi komentáři lze najít vyjádření čtenářů, kteří se spíše přiklání na stranu nevěsty. „Prokázal jsi jim laskavost, když jsi je nechal bydlet u sebe doma, když jsi byl na líbánkách. Arogantně snědli něco, co jste zachránili, a tvrdili, že vám prokazují laskavost,“ napsal jeden člověk.

Fotografie: Freepik

K diskuzi se vyjádřilo vcelku hodně lidí a pravděpodobně by ani je nenechalo toto chování příbuzných chladnými. „Řekni svému manželovi, ať řekne svým rodičům, že mají jít do stejné pekárny, která dělala váš svatební dort. Ať zařídí, aby udělali přesnou kopii vašeho svatebního dortu, který snědli. Jinak u vás nejsou vítáni,“ napsala další žena.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]