Obraz na dřevě netradičně: stačí použít tiskárnu a běžný opalovací krém

Báječný nápad na obraz vytvořený na dřevě, který rozhodně musíte vyzkoušet. Podpoříte tak svoji tvůrčí činnost, naučíte se něco nového a třeba sami přijdete na nějaký zajímavý nápad, kterým okouzlíte své okolí. Jedním z takových nápadů je i nápad s opalovacím krémem, který vám nyní přinášíme. Vyzkoušíte-li ho, budete překvapeni, čeho dosáhnete.

Nápad, který potěší

Na internetu je velké množství nejrůznější nápadů, rad a metod, které vám mohou pomoci v praktickém životě. Některé z nich jsou opravdu velmi jednoduché a dokáže je udělat téměř každý. Od pletení ponožek po stavbu domácího bazénu. Pokud byste si rádi něco vytvořili, ale nemáte inspiraci, není nic snazšího než kouknout na net a vybrat si. Doporučujeme vám vyzkoušet náš dnešní nápad, jehož výsledky vás ohromí.

Dárek pro děti nebo dekorace

Můžete ho použít jako originální narozeninové překvapení pro vaše děti, ale zároveň to můžete použít jako krásnou dekoraci do vašeho domu, bytu či zahrady. Stačí si jen připravit: voskový papír, opalovací krém, štětec, tiskárnu, lepící pásku, papír A4, pravítko a kus dřeva. Pokud se vám podařili všechno sehnat, můžete se pustit do jednoduché práce, jejíž výsledek vám přinese mnoho radosti.

Postupujte následovně

I přesto, že pomůcek je poměrně dost, postup je celkem jednoduchý a s trochou šikovnosti ho zvládne opravdu každý. Neúspěchu se rozhodně nebojte, každý pokus se počítá.

Na papír A4 přilepte pomocí lepící pásky malý kousek voskového papíru. V počítači si najděte váš oblíbený a v tiskárně si ho vytiskněte na voskovou stranu papíru, která je odolná proti mastnotě. Vezměte si kus dřeva, ideálně plochého, a pomocí štětce natřete plochu opalovacím krémem. Potištěnou stranou umístěte obrázek na mastný dřevěnou plochu a pomocí pravítka ho tam srovnejte. Počkejte zhruba 5 minut, a poté ze dřeva odstraňte mastnotu. Máte hotovo. Nádhera že?