Opuštěná stodola skrývala skutečný poklad. Byly tam vozy za desítky milionů dolarů

Velká opuštěná stodola, kterou roky nikdo nevyužíval odhalila opravdové tajemství. Když její majitel zemřel, byla na prodej a pár v důchodu se rozhodl, že jí koupí. Při koupi vůbec netušili, co to pro ně znamená. Stodola se prodávala jako celek, bez možnosti prohlídky. Tomu také odpovídala poměrně nízká cena. Pár v důchodu se rozhodl, že to riskne a koupí ji. Když následně zjistili, co bylo uvnitř, byli právem v šoku.

Když otevřeli dveře, málem dostali infarkt

Když se konečně mohli do stodoly podívat, čekali to nejhorší. Že zde bude všude špína, mnoho nepotřebných věcí a možná i nějaké další nemilé překvapení, a že bude nutné věnovat mnoho času vyklízení. Vše se nakonec vyplnilo jenom z poloviny. Když oba dva viděli, co je uvnitř, málem dostali infarkt. V tu chvíli jim bylo jasné, že vyklízení opravdu zabere mnoho času. Zároveň ale věděli, že se jedná o unikátní nález, který jim přinese nemalé peníze.

Ohromná sbírka aut

Nikdo nevěděl, co se uvnitř stodoly skrývá. Nakonec to bylo velké překvapení pro všechny. Když otevřeli dveře, tak zde našli něco unikátního. Obrovskou sbírku automobilů. Právě ty majitel sbíral, a právě ty zde nechával stát. Nikdo o jeho koníčku a zájmu neměl ani tušení. A byly zde skutečné unikáty. I když vozy byly zaprášené, ničemu to nevadilo. Postačí renovace a z daných automobilů budou zcela určitě opět zcela unikátní kousky.

Někteří z okolí však uvádějí, že nešlo přímo o sběratele, ale o prodejce aut, který si takto pouze ukládal své vozy, které byly určitým způsobem unikátní, a tak je nechtěl prodávat. Ať už je pravda jakákoliv, tento jedinečný nález bere dech.

Obrovská hodnota

Stará stodola se v tu chvíli stala velmi cennou ruinou. A to hlavně díky tomu, co obsahovala a co se uvnitř skrývalo. Podle prvotních odhadů byla cena zde odložených vozidel zhruba 26 milionů dolarů. Pár, který si stodolu koupil se tak rázem octnul mezi dolarovými milionáři.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]