Mladý David našel v lese opuštěné miminko. O 58 let později na něj čekalo velké překvapení

Fotografie: iStock

Chlapec zachránil život malému miminku, které nějaká stvůra vyhodila v lese. O 58 let později se konečně shledali.

Ne každá žena je nadšená, když se dozví, že je těhotná. Ale existuje velké množství řešení, od adopce po ukončení těhotenství. Žádné miminko by se ale nemělo dostat do takové situace, jako to z dnešního příběhu. To totiž jeho matka pohodila někde hluboko v lese, kde vlastně nikdo neměl šanci ho najít. Naštěstí šel kolem jeden mladík se svým dědečkem, který mu zachránil život.

Zachránil malé holčičce život

Mladík jménem Dave Hickman z americké Indiany šel jednoho dne se svým dědečkem lovit do lesa. Jenže ani jeden z nich nečekal, že tam narazí na malé a opuštěné miminko. Jakmile malou dívenku uviděli, vzali ji do nemocnice, a tím jí zachránili život. Dave na ni poté myslel téměř dalších 60 let. Vždy chtěl totiž vědět, co se stalo s tou malou holčičkou, která byla pohozena někde v lese, aby ji tam zabila zvěř.

Fotografie: Pexels

Několikrát se ji pokusil najít, ale nikdy se mu to nepodařilo. Ovšem nikdy to nevzdal. Jednoho dne kontaktoval místního šerifa a zeptal se ho, jestli existuje nějaký způsob, jak tuto dívku najít. Jen o dva týdny později mu tento šerif zavolal, aby mu o dívce sdělil nějaké informace. Tedy, nyní už o ženě. Jmenovala se Mary Ellen Suey, už jako malá byla adoptována a prožila opravdu krásný život.

Konečně se setkali

Mary Ellen Suey věděla moc dobře o svém příběhu i o svém zachránci a mockrát o něm přemýšlela. Věděla totiž, že ten, kdo ji zachránil, byl v té době ještě mladý chlapec a že nebýt něj, tak by tu už rozhodně nebyla. Ale vždy ho označovala spíše jako svého anděla strážného, protože jí nikdy nikdo neřekl, jak se tento chlapec jmenoval. Takže o něm nevěděla vůbec nic a vlastně ani neexistovala možnost, jak ho najít.

Takže když se dozvěděla, že na ni její zachránce nezapomněl, a dokonce ji aktivně celou tu dobu hledal, byla velmi nadšená. Konečně se po 58 letech mohli setkat a poznat jeden druhého. Mary totiž chtěla o Davovi vědět úplně všechno a on o ní samozřejmě taky. Bylo to velmi emotivní setkání a oba se chtějí vídat co nejčastěji. Podívejte se na video.

Zdroj: Daily Mail