Originální metoda barvení vajec: Použijte mísu s vodou a běžný lak na nehty

Někdy stačí opravdu málo k tomu, abyste ohromili lidi kolem sebe. Tento postup barvení vajec do této kategorie právem patří. Většina z nás stojí o pozornost svého okolí, ale ne všichni si ji dokážeme přitáhnout. Pomocí tohoto skvělého triku se vám to jistojistě podaří a stanete se tak hvězdou. Stačí abyste namočili vejce do misky s lakem na nehty a veškerá pozornost je vaše.

Velikonoční překvapení

Pokud vás zajímá, co tak závratného lze s vejcem a lakem na nehty dělat, budete pravděpodobně překvapeni. Vyzkoušíte-li to, budou jistě překvapeni i vaše děti a přátelé. Snadno pro ně vytvoříte originální dárek, který všechny potěší. Zejména ve velikonočním období vám za to lidé utrhají ruce. Trik je součástí dlouholeté tradice a perfektně se hodí právě na oslavu Velikonoc.

3 jednoduché triky

Nyní vám ukážeme vám 3 jednoduché způsoby, pomocí nichž si krásné a originální ozdoby na Velikonoce vytvoříte.

Připravte si misku s vodou a nakapejte do ní lak na nehty ve dvou oblíbených barvách. Lak ve vodě trochu rozmíchejte, ale ne úplně. Ponořte do misky vejce a vytáhněte. Vidíte, jak pěkné stopy lak na vejci zanechal? Nechte zaschnout.

Nyní si vezměte dvě misky s vodou a do každé nakapejte lak na nehty v jiné barvě. Na vajíčka dejte několik obyčejných gumiček a vložte je do misek. Pak už jen stačí gumičky odstranit a další dekorace je na světě.

Posledním způsobem je vejce obalené v ubrousku. Vezměte si oblíbený papírový ubrousek a odstraňte z něj jednu vrstvu. Vzorovanou vrstvou obalte vejce a pomocí lepidla vrstvu na vejce přilepte. Jednoduché, rychlé a krásné.

V žádném případě nejezte vejce

Musíme vás ovšem varovat před jednou důležitou věcí. Pokud si nechcete přivolat vážné zdravotní potíže, tak v žádném případě nesmíte obarvená vejce jíst. Je tedy vhodné s těmito vajíčky zacházet pouze jako s krásnou dekorací. Upozorněte na to všechny, komu vajíčka budete dávat. Doporučujeme tyto metody využít například na vyfouknutá vejce. Tak můžete využít vnitřek na nedělní dobrotu a skořápkami vyzdobit sváteční tabuli.