Originální novomanželský tanec ohromil všechny svatebčany

Novomanželský tanec je klasickou tradicí. Tento však jasně ukazuje, že může být i velmi originální. Pokud plánujete svatbu, inspirujte se. A pokud ne, můžete se alespoň pokochat uměním novomanželského páru, který ukazuje své taneční umění.

Originální choreografie

Jak bude novomanželský tanec vypadat? To je vždy čistě v režii novomanželů. Tedy v režii ženicha a nevěsty. A tento pár se rozhodl, že bude opravdu originální a že ukáže svatebčanům něco, co ještě na žádné svatbě neviděli. Rozhodně se pro originální taneční číslo, které všechny v sále upoutalo. Není se čemu divit.

Tanec na velmi známý hit

A jakou hudbu si pro novomanželský tanec zvolili? Takovou, kterou jistě každý zná. A rozhodně není nudná, ale je velmi originální. Znáte film Dirty Dancing neboli Hříšný tanec? Tak přesně tuto ústřední píseň manželé využili, a právě na tuto píseň předvedli svou unikátní choreografii. A jak dokládá video z této svatby, povedlo se jim to na jedničku a právem sklidili ohromné ovace od veškerých svatebčanů, kteří byli v sále.

Včetně doprovodných efektů

Nebyl to jenom tanec, který zaujal. Ženich s nevěstou měli vše promyšleno do posledního detailu. A to včetně doprovodných efektů. Než začali tancovat, tak se parket zahalil do hustého dýmu. To byla součást jejich show, nikoliv požár, jak si na první pohled můžete myslet. Už to jasně napovídá, že nešlo o jejich spontánní akci, ale že se skutečně jednalo o promyšlenou choreografii, která měla z této svatby udělat jednu z těch, která se v hlavách svatebčanů stoprocentně zařadí mezi ty nejoriginálnější. Co říkáte, povedlo se to? Můžete to snadno posoudit díky videu, který jeden z hostů natočil a následně zveřejnil na internetu.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]