Originální prsten na ubrousky, který ozdobí vaši letošní vánoční tabuli

Prsten na ubrousky je nezbytnou součástí prostřeného stolu. Naučíme vás ho vyrobit. Na Vánoce se bude hodit. A nejenom na tyto svátky. Využít ho můžete v podstatě kdykoliv. Až případné návštěvě navíc řeknete, že jste si ho vyrobili sami, bude vás obdivovat.

Prsten na ubrousky s motivem květu

První varianta, na kterou se podíváme a která vám může být zajímavou inspirací je verze ubrouskového kroužku s motivem květu. Decentní hnědá barva, zajímavé použití krajky a motiv květiny jsou zajímavou neutrální kombinací. Tyto prsteny můžete klidně používat po celý rok, v zimě či v létě.

Prsteny na ubrousky s vánočními motivy

Svátky klidu a míru se blíží. A tak je na místě klasické dekorace vyměnit za ty vánoční. A k tomu může přijít vhod i prsten na ubrousky s tímto motivem. Stačí vyrobit základní verzi a tu doplnit dekorací třeba ze známé fimo hmoty. Mezi osvědčené motivy patří stromeček nebo vánoční dárek. Mezi ty moderní zase vánoční perníček, nebo Santa Claus.

Kroužky na ubrousky s perlami

Hledáte variantu, která by působila luxusním dojmem a byla univerzální? Tato je ta pravá. Perly dnes stojí pár korun, a přitom jsou stále spojeny s dojmem, že jsou finančně nedostupné. Tak pro toho nevyužít. Použít je můžete buď na zdobení po stranách, jak vidíte na obrázku, stejně jako klidně i na jakékoliv jiné variance. Fantazii se meze nekladou.

Kroužek na ubrousek se stuhou

Osvědčená klasika, která může mít stovky různých verzí. Záleží jenom na tom, jakou použijete stuhu. Tu klidně můžete také libovolně měnit. Na Vánoce se hodí červená, až budou Velikonoce tak ji lze vyměnit za zelenou.

A nemusíte zůstávat jenom u klasické stuhy. Tu lze doplnit i další dekorací. S blížícími-se svátky to může být třeba rolnička, kterou lze v budoucnu vyměnit i za cokoliv jiného. Je to na vás.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]