Originální stolek svépomocí. Postačí kýbl, cement a dřevěné tyče

Rádi experimentujete a stavíte nejrůznější věci? Tak zkuste tento originální stolek vyrobený pouze z kýblu a betonu. Na internetu je celá řada skvělých nápadů, které nám mohou pomoci v praktickém životě. Mnohdy jsou tak jednoduché, že si člověk říká, proč na ně nepřišel sám dříve. Lidská fantazie je nekonečná, a tak se občas objeví velmi zajímavé nápady, které doslova sklidí vlnu úspěchu. Jedním takovým je i dnešní projekt, který vám nyní chceme představit.

Nápad, který potěší

Pokud si rádi tvoříte a trávíte čas v dílně nebo na zahradě, jistě vás tento projekt potěší. Díky němu si můžete ozdobit nejen váš byt (dům), ale také vaši zahradu. Nápad je to vážně jednoduchý a zvládne s trochou šikovnosti naprosto každý. Pokud tedy v současné době žádný nápad na tvoření nemáte, budete z tohoto projektu nadšení. Svůj výrobek můžete také někomu věnovat jako dárek. Výtvor vás dokonce může inspirovat k dalším podobným projektům, díky kterým si krásně vyzdobíte vaše obydlí, ale hlavně si uděláte radost.

Trocha cementu a voda

Nyní se pojďme podívat, o co se jedná, a jak tento projekt zhotovíte. Ve stručnosti, vše, co musíte udělat, je vložit tři tyče do kyblíku s cementem. Po několika hodinách bude úžasný výtvor na světě. Co k tomu budete potřebovat? 5 kg cementu, 750 ml vody, 3 tyče se zaoblenými konci, lepící pásku a vědro (kýbl).

Na 24 hodin v kýblu

Zde je postup krok za krokem, nebojte je to snadné a rychlé. Vezměte si kýbl a udělejte v něm beton (zhruba 10 cm až 20 cm vrstva), podle návodu na obalu cementu. Vložte do něj všechny tři tyče a upevněte je lepící páskou, aby se nehýbali. Na 24 hodin nechte tyče zaschnout. Poté opatrně odstraňte lepící pásky, a beton s tyčemi z kýblu vyjměte. Otočte vzhůru nohama a dílo je na světě. Máte úžasný stolek, na který můžete umístit knihu, lampu, nebo cokoliv jiného. Samozřejmě si na něj můžete i sednout. Jak si ho vyzdobíte, už bude záležet jen na vás.