Osobnostní test pro ženy: Délka vašich vlasů toho o vás mnohé prozradí

Ženy během svého života mění barvu, nebo délku vlasů. Je to dáno zejména tím, že se chtějí líbit, nebo konkrétní účes volí ze zcela praktických důvodů. Obecně lze říct, že dlouhé vlasy jsou na úpravu a péči nejnáročnější. Krátké vlasy mohou více preferovat matky od dětí, které na hřívu nemají tolik času a ráno ji jen učešou a víc se nemusí stylingem zabývat. Pokud se tedy nechystají do společnosti.

Tak jako tak, vlasy jsou pro ženy velmi důležité hlavně v oblasti sebevědomí. Činí z nich jedinečné osobnosti. Radikální změnu účesu dámy nejčastěji volí v momentu, kdy v jejich životě dochází k velkým změnám, ne vždy tomu tak ale musí být. Přinášíme vám malý osobnostní test, který prozradí, jaká vlastně jste. Orientujte se dle délky vlasů.

Krátké vlasy a mikádo

Pokud na hlavě nosíte velmi krátké vlasy, které spíš značí chlapecký účes, je pro vás nejspíš velmi důležitá rodina a nejbližší lidé. Máte vůdčí schopnosti a oplýváte taktéž kreativitou. Málokdy se řídíte svými pocity, dáváte přednost spíš racionálnímu uvažování. Celkově vyhlížíte mladistvě a jste velice energickým člověkem.

Ženy, které se rozhodly pro mikádo, či podkovu v délce po ramena, bývají často středem pozornosti a rády dobývají muže. Víte, co na muže obecně platí a také toho umíte náležitě využít. Jinak jste velmi cílevědomé bytosti, které si jdou tvrdě za svým. Občas můžete být tvrdošíjné a přesvědčit vás o opaku je velmi náročné.

Vlasy střední délky a hříva dlouhá

V případě, že nosíte vlasy středně dlouhé, jste velice proměnlivá, aktivní, energická. Dokážete si velmi snadno podmanit své okolí. Lidé vás mají rádi pro vaši optimistickou povahu a vřelé úsměvy. Umíte také skvěle naslouchat, proto jste i dobrými společnicemi, partnerkami a přítelkyněmi.

Dámy s dlouhými vlasy jsou čestné, trpělivé, silné a velmi ženské. Často ve společnosti svou dlouhou hřívou poutají nevědomky pozornost. Disponují také velmi vyvinutým šestým smyslem, díky kterému mají mnoho výhod v životě, pakliže mu naslouchají.

Fotografie: Freepik

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]